Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Saate lapse toas kasutada eri suurusega täppe ja ringe

Neli võimalust lapse toas ringide kasutamiseks

Vaadake, kuidas lihtsate ringide abil lisada seintele värvilaike ja elavdada loovust

Mets, piraadilaev, maailmaruum – lapsed saavad lihtsatest mustritest luua erilisi mängumaailmu. Vaadake, kuidas aitavad ringid stimuleerida lapse kujutlusvõimet.

Ringid ja täpid

Kas otsite midagi moodsat ja lahedat? Vaadake videost, kui lihtne on luua ringe.

Proovige neutraalsel seinal erksaid ringe. Nii saate skandinaavialiku nüansiga toa, kus värviaktsendid tõusevad neutraalsel ja minimalistlikul taustal eredalt esile.

Ringidest taevavõlv

Kosmoseteema loomiseks saate lapse toas kasutada ringe

Kiiresti ja lihtsalt loodavas kosmoseteemalises lastetoas tekib paratamatult soov unistada. Värvige esmalt taust tumesiniseks ning lisage sinna eri suurusega maalähedastes toonides hallid ja kollased ringid, mis tähistavad planeete ja tähti. See on lihtne viis tutvustada väiksele astronaudile tähtede maailma. 3, 2, 1… Start!

Kas peres on kasvamas seikleja, superkangelane või hoopis rallisõitja? Vaadake, kuidas luua poisile igatsetud eriline tuba: Neli suurepärast ideed poisi tuppa.

Kuna mängimisel võib tekkida ka segadust, on suurepäraseks lahenduseks pestav ja vastupidav Easycare seinavärv, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel. Panime selle isegi proovile:

Tuba täies õies

Ringide abil saab lapse toa seinale joonistada puu

Lõbusa puumotiiviga saate lapse tuppa tuua veidi loodust. Suurte ringide abil saab luua puukujundi ning väiksematest ringidest lisada puuviljad või lilled. Nii saab lihtsalt ja loominguliselt elavdada värvilaikude abil lapse toa seinu.

Kas olete ringide joonistamises meister? Vaadake, millise ilme saab luua ringide Neli võimalust lapse toas triipude kasutamiseks ja geomeetriliste kujundite abil Neli võimalust lapse toas geomeetriliste kujundite kasutamiseks.

Suurem on parem

Suure ringi abil saate lapse toas luua erilise ilme

Kas aega napib? Lõbusa ilme loomiseks võite seinale maalida vaid ühe suure ringi. Valige värv, mis tõuseb olemasoleva seinatooni taustal esile ja ärge suurusega koonerdage! Kui lisate tuppa veel mõne ringi värvitooni täiendava eseme, oletegi kiiresti andnud lapse toale täiesti uue ilme.

Kui tahaksite veelgi rohkem inspiratsiooni, miks mitte täita lapse tuba [taevatähtedega] (https://eeesad.preview.deco-columbus.com/et/preview/5963bf1c84aedd85e9de...).

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...