Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Põnevuse lisamiseks saate lapse toa nurkadesse joonistada geomeetrilisi kujundeid

Neli võimalust lapse toas geomeetriliste kujundite kasutamiseks

Looge stiilsete geomeetriliste kujundite abil lapsele silmapaistev tuba

Seinale sirgete joonte ja eriliste motiivide lisamiseks ei pea olema matemaatik. Otse vastupidi. Haarake veidi maalriteipi ja pange oma kujutlusvõime proovile. Meie õpetusvideotest saate inspiratsiooni kaunite geomeetriliste kujundite loomiseks ja näete, kui lihtne on. See on hea võimalus lisada lastetubadele veidi särtsu.

Toast inspireeritud motiivid

Ka suured ja erksad kujundid võivad olla maitsekad. Keskenduge toa ühele nurgale ja lisage sinna mõnest sisustuselemendist pärit motiiv või värvitoon, et luua toas ühtlane ilme. Kõige paremini sobivad selleks mahedat tooni seinad, millel saate oma loomingulisuse särama panna.

Lapsed jäävad lasteks ja seetõttu vajavad seinad aeg-ajalt lisakaitset. Miks mitte proovida pestavat ja vastupidavat Sadolin Easycare, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel?

Julge ja särav

Värviliste geomeetriliste kujundite joonistamine lastetoa seintele

Proovige seda nippi, et luua lapse toas eriline sein, mis avardab voodi ja lae vahelist ruumi. Ükskõik, mis värvi erinevad osad värvite, saate nurkade abil tekitada ettekujutuse ruumikusest. See pole mitte teadus, vaid nutikus!

Kas soovite proovida mõnda muud kujundit? Uurige ideid, kuidas kasutada lastetoas ringe: Neli võimalust lapse toas ringide kasutamiseks.

Mängulised mustrid

Lastetoa riiuleid ja muid esemeid saate elavamaks muuta mänguliste geomeetriliste kujundite abil

Kasutage maalriteipi, et luua lapse toas lõbus ja särav sein, millega elavdada riiuleid ja muid esemeid. Märkige soovitud kujundid teibi abil seinale, lisage igale kujundile paar kihti värvi ja tõmmake teip ära. Tulemuseks on tõeline meistriteos.

Kas otsite veel näpunäiteid seinte kujundamiseks joonte abil? Ammutage inspiratsiooni meie ideedest, kuidas kasutada lapse toas triipe: Neli võimalust lapse toas triipude kasutamiseks.

Ahoi, meremees!

Geomeetriliste kujundite abil saate lapsele luua mereteemalise toa

Looge ookeanilaineid meenutava kujunduse abil tee seitsme maa ja mere taha. Kleepige teip siksakiliselt mööda seina ning värvige ülemine osa taevasiniseks ja alumine osa tumesiniseks. Lisage ehtsas merestiilis jahimudel, kaunid merikarbid või muud sobivad esemed ning nautige merelist õhustikku.

Kui olete julge ja soovite graafiliste kujundite abil luua lastetuppa seiklusnurga, vaadake, kuidas seda teha:

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...