Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Triipude ja šabloonide abil saate lapsele luua autoteemalise toa

Neli suurepärast ideed poisi tuppa

Uurige, kuidas luua poisi toas mõne lõbusa kujunduse abil uus põnev ilme

Kas kujundate poisi tuba? Olge julge! Lihtsa teibitehnika, geomeetriliste mustrite ja šabloonide ning loomulikult särava värvipaleti abil saate luua energilise ja põneva ruumi.

Toonid, mis ruulivad

Ühel poisil pole autosid kunagi liiga palju (mõelge vaid ralliradadele, mänguasjade transportimisele jne)... Värskete ja energiliste värvide ning paari stiilse šablooni abil saate seinale kujundada toreda sõiduraja. Nii saab laps omale toa, kus on võimalik sõita kõikjale, kuhu hing ihaldab.

Vaadake videost lihtsaid juhiseid sellise ilmega toa loomiseks.

Miniseiklus

Vaadake, kui lihtne on luua poisile seiklusteemalist tuba

Selle julge ideega saate metsiku looduse tuppa tuua. Proovige maalriteibi ning hallide ja kollaste toonide abil luua mägesid. Aga päike? Kasutage vaid nööri! Te ei usu, kui lihtne on muuta üks toanurk väikese seikleja laagriplatsiks.

Vaadake videost lihtsaid juhiseid sellise ilmega toa loomiseks.

Ilu lihtsates värvides

Lihtsa värviskeemi abil saate poisile luua kordumatu ja julge ilmega toa

Kas te pigem ei soovi kasutada mingit kindlat teemat? Laheda uue ilme saate poisi toas luua ka lihtsalt julgete ja erksate värvide abil. Värvige seinad erksiniseks või laimiroheliseks ning kujundage laud või elavdage riiuleid mõne kokkusobiva värvilaiguga. See on lihtne võimalus luua lõbus, energiline ja täiesti kordumatu tuba.

Kas tahaksite klassikalistele värvidele lisada väikse vimka? Vaadake, kuidas kasutada lastetubade lemmikvärve: Lemmikvärvid lastetubades.

Õige värv superkangelase jaoks

Superkangelasest inspireeritud kujundus on lihtne ja lõbus viis poisi toa kaunistamiseks

On aeg päästa maailm selle supertoaideega. Taustaks sügav taevasinine, mustad majad ja sekka heledat kollast – kõik see loob suurepärase linnasilueti. Toast saab ideaalne koht poisile, kes igatseb liikuda kangelasena mööda majaseinu või lennelda linnataevas.

Kas tahaksite proovida midagi lihtsamat? Vaadake, kuidas muuta lapse tuba ringide abil: Neli võimalust lapse toas ringide kasutamiseks.

Aeg-ajalt juhtub, et mängutuhinas satub loomingulisust ka seintele.

Vaata, kuidas lapsed oma lugu jutustavad:

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...