Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Pehmete värvide kombineerimine tütarlapsele õhupalliteemalise toa loomiseks

Neli ideed kauni toa loomiseks tüdrukule

Vaadake meie lemmikteemasid, mille abil anda tüdruku toale uus põnev ilme

Lapse kujutlusvõimel pole piire. Miks peaks tema tuba olema teistsugune? Hämmastage teda muinasjutuliste ideedega, mida saate teostada meie põneva värvipaleti abil. Need on väikeste tüdrukute lemmikkujundused ja siia pole poistel asja.

Taevatuba

Miks kasutada ainult üht värvi, kui võiks kasutada mitut? Elavdage väikse tüdruku kujutlusvõimet ja täitke ta tuba erinevate kujundite ja varjunditega. Oluline on leida värvid, mis sobivad kokku – lillad, sinised ja roosad täiendavad üksteist. Šabloonide abil neutraalsetele seintele loodud kujundid mõjuvad hästi ka väikses ruumis. Lisage veel suhkruvatist pilved ja kuumaõhupallid ning saategi vallatu ilme, mis kutsub kõrgustesse.

Vaadake õpetusvideost, kuidas sellist tuba luua.

Et mängimisega kaasnevat segadust oleks lihtne koristada, kasutage vastupidavat Sadolin Easycare värvi, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel:

Roosaga paaris neutraalsega

Lapse toas roosa kombineerimine neutraalsete värvidega

Kas kujutlete printsessi tuba roosana? Kasutage kõigil seintel värviplokke, mis näevad välja õrnad ja tüdrukulikud. Lisage roosale kontrastiks neutraalseid aksessuaare, mis paistavad silma. Loomulikud materjalid ja valged pinnad teevad imet.

Kui soovite luua väljapaistvalt stiilse ilme, ilma et peaksite kogu tuba värvima eri toonides roosaks, kasutage efekti teistpidi. Las seinad jäävad neutraalseks (pehmed ja tagasihoidlikud hallid toonid) ning aktsentueerige seda maitsekate roosade esemetega.

Laadige alla rakendus Sadolin Visualizer ja vaadake, kuidas näevad roosad või neutraalsed toonid välja tütarlapse toa seintel.

Kannikeselilla või midagi muud...

Proovige lillaga kujundada tüdrukule mitmekülgne tuba

Kas otsite mõnda muud värvi peale roosa? Lilla on teine suurepärane võimalus tüdruku magamistoa kujundamiseks. See toon sobib hästi lapse kasvamise ajal ning seda saab hõlpsalt sobitada erinevate sisustusaksessuaaridega (nt pehmed punavalged mustrid), mis loovad eriti hubase ruumi.

Poolitusefekti loomine julgete värvidega

Uue stiilse ilme loomiseks proovige tüdruku toas julgeid värve

Kas teie lapsele meeldivad julged värvid? Ärge kartke neid proovida, lihtsalt kasutage neid magamistoas mõõdukalt. Proovige julgeid toone – tulipunase või smaragdrohelisega võite värvida näiteks ainult osa seinast. Lisage see kontrastiks puhtale valgele, mis aitab säilitada värskust ja ruumikust. Kas värvi jääb järele? Värvige valgele osale šablooni abil erilisi kujundeid või mustreid, et veelgi põnevust lisada.

Vaadake, mida saate veel oma lapse lemmikvärvidega teha: Lemmikvärvid lastetubades.

Kui teate, millist värvipaletti kasutate, ja vajate huvitavaid ideid, kuidas ruumi maksimaalselt ära kasutada, uurige meie nelja soovitust triipude kasutamiseks: Neli võimalust lapse toas triipude kasutamiseks.

Aeg-ajalt juhtub, et mängutuhinas satub loomingulisust ka seintele.

Vaata, kuidas lapsed oma lugu jutustavad:

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...