Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Rahulikes toonides töölaud aitab keskenduda.

Mõned lihtsad nõuanded kodus töönurga loomiseks

Õigesti valitud värv paneb kodukontori energiast pulbitsema.

Kahekümnenda sajandi üheks märksõnaks oli "tööl käimine": ülikonnad ja ranged kontorikostüümid ning töö üheksast viieni. Ehkki palju sotsiaalseid tõkkeid kisti maha, jäid töö ja kodu vankumatult eraldatuks. Aga nüüd oleme jõudnud kahekümne esimesse sajandisse...

Looge töö ja kodu vahel uutmoodi tasakaal

Uue aja tehnoloogia on muutnud kaugtöö ja töö kontorist koju toomise reaalsuseks. Mõelge korraks, mida see õieti tähendab – teatud mõttes olete kodus töötades ise enda boss. Kodus töötades saate ise kujundada oma töökeskkonna. Kas pole põnev? Seda võib vaadata kui demokraatia suurenemist töökohal.

Teie ise otsustate, milline teie töökoht peaks välja nägema.

Varem jätsid kodused kabinetitoad tihti üsna nukra mulje. Need olid üsna mahajäetud ruumid, kuhu satuti vahel harva mõnd meili saatma. Nüüdsel ajal aga peaks kodukontor teile sisendama inspiratsiooni ja energiat, et saaksite tööpäevast võtta maksimumi. Seepärast peab see ruum olema täpselt teie maitse järgi nagu hea töökeskkond ikka.

Sobiv keskkond aitab edukalt töötada

Leidke oma kodukontori jaoks õige värvikombinatsioon.

Sadolin 2017. aasta värv [Denim Drift] (/et/varvi-detailid/s01050) on sellisele töökeskkonnale väga sobivaks taustaks – rahulik hallikassinine võimaldab hästi tööle keskenduda. "Katsetage aktsentvärvina ookerkollast või tumeoranži," soovitab AkzoNobeli värvidisainer Marieke Wielinga. "Selline värvivalik meenutab Le Corbusieri 1950. aastate stiili ja mõjub retromodernistlikult."

Millised värvid?

[S0.10.50] (/et/varvi-detailid/s01050)
[F6.55.54] (/et/varvi-detailid/f65554)
[D9.41.49] (/et/varvi-detailid/d94149)

Mänguline töötsoon

Dünaamilised kujundid seinal lisavad kodukontorile loomingulisust.

Saavutame oma töös kõige paremaid tulemusi siis, kui meid inspireeritakse mõtlema tavalisest erinevalt. Püüdke leida võimalusi töönurga kujundamiseks nii, et see teid inspireeriks. "Suure kahevärvilise graafilise kalendri maalimisega seinale saate ühendada praktilisuse efektse väljanägemisega. Ilmestage oma riiuleid ja töölauda inspireerivate esemetega, nagu raamatud, keraamika ja kunstiteosed. Seinaniši või aknaraami võite esile tõsta erksa, küllastunud aktsentvärviga nagu sügavpunane."

Millised värvid?

[C3.46.30] (/et/varvi-detailid/c34630)
[D4.04.71] (/et/varvi-detailid/d40471)
[D9.41.49] (/et/varvi-detailid/d94149)

Värv aitab tuju tõsta

Looge rahulik töökeskkond kahe sinise värvitooni abil.

"Tujutõstva ja vabastava meeleolu loomiseks võiksite värvida seina kahte tooni nii, et veidi heledam värv on valgusallikale lähemal. Pange näiteks hall kokku savikarva beežiga," soovitab Marieke. Ükskõik mis värvi te valite, ärge unustage, et värv mõjutab alati meeleolu ja keskenduge rahulikele toonidele, mis aitavad teil tulemuslikumalt töötada.

Millised värvid?

[G0.05.65] (/et/varvi-detailid/g00565)
[G0.05.45] (/et/varvi-detailid/g00545)

Leidke värv, mis aitab teil keskenduda

Te pole veel kindel, milline värv teile kõige paremini sobib? Laadige alla Sadolin Visualizer ja saate kohe vaadata, kuidas ruum hakkab välja nägema.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...