Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Pole vaja kulutada varandust disainmööblile, et luua luksushotelli stiilis magamistuba. Värvilaigu lisamine muudab magamistoa lummavaks pelgupaigaks.

Lummavad magamistoad tagasihoidliku eelarvega

Magage stiilselt, nautides pehmeid ja taskukohaseid magamistoa värviskeeme.

„Kuidas luua luksuslik magamistuba hinnaga, mis ei kuulu luksusklassi tootele?”

Meie hiljutise uuringu kohaselt väidab 37% majaomanikest, et nende prioriteediks uude majja kolimisel on magamistoa kujundamine.

Pole ime, et meie magamistoad on meile nii tähtsad – me veedame ju nendes peaaegu poole oma päevast. Kuid magamistoad pole ainult magamiseks. Need on ka varjupaigad, kus saame lõõgastuda ja igapäevastest muredest eemalduda.

Õnneks ei pea te kulutama varandust disainmööblile ja pillavatele kangastele, et luua luksuslik magamistuba. Piisab vaid värvi lisamisest, et muuta magamistuba lummavaks pelgupaigaks.

Siit leiate juhised vajaliku ilme loomiseks:

Sügavad juveelitoonid lisavad värviskeemile eksootilise hõngu. Matkige kalliskivide värvuse sügavust, kombineerides matti ja läikivat viimistlust.

1) Juveelitoonid

Sügavad juveelitoonid lisavad värviskeemile eksootilist hõngu. Kasutage neid seintel mati viimistlusega, et saavutada pehme ja ilus efekt ning viimistlege läikiva värviga peeglilaud või tool, mis muudab need muljetavaldavaks ning ovatsioone esilekutsuvaks aksessuaariks.

Millised värvid? Q2.49.25, W0.05.65, T1.23.25, W0.33.32

Lugege öise taeva märke ja värvige oma seinad tumesinisega, et luua tujukas ja müstiline magamistoa värviskeem, mis on samal ajal ka kutsuv ja hubane.

2) Kesköösinine

Lugege öise taeva märke ja värvige oma seinad tumesinisega, et luua tujukas, müstiline magamistoa värviskeem, mis on samal ajal ka kutsuv ja hubane. Sobitage juurde veel peeglitega mööbliesemeid, et tekiks valguse- ja varjudemäng.

Millised värvid? S9.20.21 või S0.20.21

Kahvatud hõbedased toonid loovad elegantse täiskasvanutunde. Sobitage neid tumedamate värvitoonidega, et luua tugev ja tasakaalukas ilme.

3) Suursugune hõbe

Kahvatud hõbedased värvid loovad elegantse täiskasvanutunde ja neid saab sobitada enamiku toonidega. Värvige sein oma voodi peatsi taga tumedamas toonis, et saavutada jõuline ja tasakaalukas ilme.

Millised värvid? ON.00.76 koos tooniga ON.00.49

Valige magamistuppa sügavad marjatoonid – need on talitsetud, kuid piisavalt rikkalikud mulje avaldamiseks

4) Rikkalik punane

Punane süstib ruumi kohest dramaatilisust. Valige magamistuppa sügavad marjatoonid, mis on piisavalt rikkalikud mulje avaldamiseks.

Millised värvid? A8.39.35 või Z9.19.20

Kahvatud, hõbedased toonid loovad elegantse täiskasvanutunde ning neid saab sobitada paljude toonidega

5) Moodne ühevärvilisus

Must ja valge jätavad koos kasutamisel sundimatult turtsaka mulje. Valige üks oma puitdetailidele ja teine seintele, et luua elegantne ilme. Kui olete valmis eksperimenteerima, siis miks mitte proovida erinevaid värviefekte? Triibud või ombre-efekt, mis sulandub mustast valgeks, lisab värviskeemile nüüdisaegset võlu.

Millised värvid? ON.00.18 koosON.00.18

Tähtsaim näpunäide

Sobitage valge voodipesu plüüstekkide ja velvetpatjadega, et luua taskukohane ja veidike edev sisekujundus.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...