Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Igasügisene looduse värvide kollektsioon on tõeline hooajaline vaatemäng. Tutvu meie nõuannetega, mille abil saad luua ka oma kodus uhke sügisvärvide vaatemängu.

Luba kuldsetel sügistoonidel end pimestada

Igasügisene looduse värvide kollektsioon on tõeline hooajaline vaatemäng.

Pärast rohelusest pakatavat suve hakkavad puud-põõsad tasapisi kuldset tooni võtma, kuulutades välja värvimängude uhke alguse. Ja seejärel polegi muud teha, kui lasta kollastel, punastel, oranžidel ja kuldsetel toonidel end pimestada. Ja väidetavalt pidi see vaatepilt olema eriti lummav Põhja-Ameerikas, New Englandi kandis. Aga kas oled kunagi peatunud ja tabanud end mõttelt, et mis paneb puulehed oma värvi rohelisest kuldseks muutma?

Seda kõike põhjustab lehestikus toimuv vähenevast päikesevalgusest tingitud reaktsioon. Lehtedes sisalduv klorofüll laguneb, mille tulemusena kaob roheline värvus ning esile tulevad lehes peituvad karotenoidid ning värvivad kõik lehed oma elavate sügistoonidega.

Kui sügistoonid on ka sulle südamelähedased, siis otsi kuldseid toone nagu mesi, kõrvits, saialill, kastanpruun ja vasekarva toon. Proovi neid kuldseid sügistoone ka kodus luua, kombineerides omavahel kuldkollase ja oranži erinevaid toone või lisa hoopis väljapeetud sooje neutraalseid nagu mokka- või kaneelitoon, mis sobivad suurepäraselt kuldse tooni elava loomu tasakaalustamiseks.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...