Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Lihtsa värvikihi lisamine on kiire, lihtne, taskukohane ning kohese tulemusega viis kõleda ruumi ümberkujundamiseks.

Looge VAU-efekt: kujundage ilmetu ruum ümber

Võtke vastu meie väljakutse „Kujunda ruum ühe päevaga“ ja süüdake uuesti oma kirg ilmetuks muutunud toa vastu.

„Mul olid ambitsioonikad kodukujundamisplaanid, kui uude majja kolisin, kuid nüüd on põhiruumid valmis saanud ja ma olen kaotanud motivatsiooni.” Meie hiljutises uuringus väitis 45% uutest koduomanikest, et nad tahtsid tegeleda kodu sisekujundusega kohe pärast kolimist, kuid tegelikult võib see venima jääda kuude kaupa. Lihtsa värvikihi lisamine on kiire, lihtne, taskukohane ja koheste tulemustega viis ilmetu ruumi ümberkujundamiseks. Lükkate värvimistööd ikka edasi? Küsisime motivatsioonipsühholoogilt Cliff Arnallilt hinnalisi näpunäiteid kodukujundamise hoogustamiseks:

1) Koostage ülesannete loend Kui teie uue kodu kujundamine on takerdunud, siis on aeg koostada ülesannete loend, mis sisaldab ainult neid töid mida olete vältinud.

Te ei pea tegema kujundamisel kõike korraga. Võtke aega, et leida värviskeem, mis teie jaoks toimib.

2) Sõnastage tegevusplaan Pidage meeles, et te ei pea tegema kõike korraga! Jagage oma loendis sisalduvad ülesanded väikesteks, lõbusateks ja kiireteks projektideks, mis teid üle ei koorma.

3) Valige üks töö korraga ja seadke realistlik eesmärk Realistliku eesmärgi seadmine konkreetse projekti lõpuleviimiseks on suurepärane viis endale motivatsiooni leida. Näiteks toa värvimine ühe päevaga.
Kui plaanite midagi teha ja teete seda hästi, pakub see teile rahulolu ning annab kõvasti enesekindlust.

4) Keskenduge sellele suurepärasele tundele, mis valdab teid siis, kui töö on valmis saanud Oma kire taassüütamise kaalukeeleks võib olla ettekujutus rahulolutundest, mis saabub pärast värvimise edukat lõpuleviimist.

5) Kujutlege, kuidas teie kodu välja näeb

Oluline on enne tööde alustamist kujutleda seda saavutustunnet, mis teid täidab projekti lõppedes. Lubage endal olla põnevil. Kui olete kord oma uue kodu kujundamise lõpetanud, tunnete, et olete lõpuks kolimisega ühele poole saanud.

Tähtsaim näpunäide

Kui ikka veel kaalute, kuidas ruumi kasutada, valige mitmekülgne ookerkollane varjund E4.29.62, millel silm puhkab. Kui te ei söanda valida julget lahendust, proovige pastelset värvitooni nagu [B6.07.74] (https://www.sadolin.ua/ru/colour-palettes/b60774), et ilmet pehmendada.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...