Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Peale lastetoa veedate ilmselt kõige rohkem aega elutoas.

Looge oma beebile mugav kodu ka väljaspool lastetuba

Looge oma pisikesele mugav kodu ka väljaspool lastetuba.

“Saime lastetoa valmis, aga milliste tubade värskendamisele peaksime enne beebi sündi veel mõtlema?”

On täiesti loomulik, et enne uue pereliikme saabumist keskendutakse beebi toa kujundamisele. Kuid lastetuba pole ainuke koht, kus te oma lapsega aega hakkate veetma.

Meie uuringud on näidanud, et umbes 40% last ootavatest vanematest soovivad muuta ka muud eluruumid hubaseks ja meeldivaks, aga aega on vähe ja nad ei tea, millest alustada.

Mõned nõuanded selle kohta, millele esmajärjekorras tähelepanu pöörata, kui aega on vähe:

Tuppa saate mugavust luua eri tekstuuride ühendamisega (näiteks täispuuvillased voodilinad, pehme vaip ja kohevast villast voodikate).

Ilusad unenäod

Kuna ees ootavad unetud ööd, veenduge, et teie magamistuba on koht, kus tahate veeta palju aega.

Jahedad neutraalsed toonid, nagu hall või pruunikashall, mõjuvad rahustavalt väsinud silmadele. Õdusad kreemikad toonid mähivad teid endasse nagu soe tekk.

Erinevate tekstuuride ühendamisega (näiteks täispuuvillased voodilinad, pehme vaip ja kohevast villast voodikate) saate tuppa mugavust luua.

Millised värvid?

[F2.04.74] (/et/varvi-detailid/f20474)
[F1.04.56] (/et/varvi-detailid/f10456)
[R7.04.82] (/et/varvi-detailid/r70482)

Mahedad toonid, nagu mereroheline, tuvihall ja pardimunasinine, on ajatud ja loovad rahuliku meeleolu.

Elutuba, kus on mõnus elada

Sõbrad ja sugulased ootavad põnevusega teie uue pereliikmega kohtumist, nii et parem seadke elutuba külaliste vastuvõtmiseks valmis.

Pärast beebi sündi on elutoa remontimine kindlasti viimane asi, mida te teha tahaksite, nii et värskendage seda juba nüüd, kasutades rahustavat värvipaletti.

Varjundiga toonid, nagu mereroheline, tuvihall ja pardimunasinine, on ajatud ja loovad teile ja teie lapsele rahuliku meeleolu.

Millised värvid?

[S1.09.41] (/et/varvi-detailid/s10941)
[H6.05.78] (/et/varvi-detailid/h60578)
[JN.02.82] (/et/varvi-detailid/jn0282)

Tuppa saate mugavust luua eri tekstuuride ühendamisega (näiteks täispuuvillased voodilinad, pehme vaip ja kohevast villast voodikate).

Seadke kodu valmis külaliste vastuvõtmiseks

Kui teil on vaba tuba, seadke see valmis vanavanemate ja muude külaliste majutamiseks. See võib olla ka hea koht, kus hoida kogu seda kraami, mis koos beebiga majja tuleb – mähkmevaru, katsikuliste kingid jne.

Valige külaliste magamistuppa lihtne ja neutraalne värvigamma, mida saab elavdada kodutekstiili ja sisustusaksessuaaridega.

Eelistage rahustavaid toone, nagu hallikassinine või lilla või hoopis sooje neutraalseid toone, nagu pähklipruun või beežikashall.

Lisage mõni isikupärane detail, nagu erksavärvilises potis kaktus, lõhnaküünal või pehme vaip ja tuba ongi ootamatute külaliste vastuvõtuks alati valmis.

Millised värvid?
[T1.23.25] (/et/varvi-detailid/t12325)
[ON.00.76] (/et/varvi-detailid/on0076)
[D5.05.45] (/et/varvi-detailid/d50545)
[CN.01.83] (/et/varvi-detailid/cn0183)

Valige mugav ja määrdumiskindel vaip, mis sobib seinte värviga, ja varuge pehmeid põrandapatju.

Muutke jalgealune pehmeks ja mõnusaks

Tõenäoliselt veedate oma lapsega järgmistel aastatel palju aega põrandal. Põrandal on mõnusam mängida ja esimesi samme teha, kui seda katab pehme vaip.

Valige mugav ja määrdumiskindel vaip, mis sobib seinte värviga ja varuge kindlasti ka pehmeid põrandapatju.

Võiksite hakata juba mõtlema sellele, kuidas vältida beebi innukatel avastusretkedel kokkupõrkeid kõvade pindade ja teravate nurkadega. Vahel piisab selleks lihtsalt mööbli ümberpaigutamisest, et tekiks rohkem vaba põrandapinda või diivanilaua asendamisest pehme tumbaga.

Tähtsaim näpunäide

Kui majas on väikesed lapsed, saavad seinad kindlasti vatti, nii et väga tähtis on valida värv, mis peaks ajaproovile vastu. Valige vastupidav ja pestav värv, millelt on lihtne plekke eemaldada.

Sadolini värv [Bindo 10] (/et/tooted/bindo-10) on äärmiselt vastupidav ja hõlpsasti pestav ega luitu.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...