Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tead oma lemmikvärve, kuid sul on raske neid omavahel kombineerida? Vaata, kuidas luua värviskeem, mida armastad.

Loo omale täiuslik värviskeem

Tead oma lemmikvärve, kuid sul on raske neid omavahel kombineerida?

Kasuta erinevaid esemeid ja värvikaarte, et luua omale inspiratsioonitahvel

Anna ruumile põhjalik hinnang Erinevad värvid sobivad eri ruumidega, nii et esmaseks ülesandeks on anda ruumile põhjalik hinnang. Kui toa aken avaneb põhja poole ning tundub teinekord jahedana, siis erksad ja intensiivsed värvitoonid aitavad toas olevat valgust võimendada ja tekitavad soojema tunde. Kui aga toa aken avaneb lõunasuunas, siis võid vabalt kasutada pea kõiki värvitoone - isegi dramaatilisust lisavaid tumedaid.

Tee enda jaoks põhjalikult selgeks, milleks sa konkreetset ruumi peamiselt kasutad. On see söömiseks, töötamiseks või hoopis magamiseks? Kasuta kindlasti ka selle meeleolu ja suunitlusega kokkusobivat värvitooni. Jahedad, rahustavad ja tuhmid toonid, nagu tuhmroheline ja helesinine, toovad esile rahutunnet, samas kui elavad ning sügavad toonid, nagu punased ja lillakad toonid, annavad lisaenergiat ja stimulatsiooni.

Inspiratsioon on kõikjal Loodus on väga erinevate värvikombinatsioonide loomiseks imeline inspiratsiooniallikas. Tee jalutuskäik metsikus looduses ning proovi selle pakutavat ka endasse ammutada. Mõtle, millised maastikud panevad sind kõige enam end elusana tundma?

Mõtle hetkeks oma koduste esemete ja aksessuaaride peale - on ehk nende hulgas mõni erksamustriline padi või voodikate, mis annab koheselt igale ruumile hoopis uue tähenduse? Kui jah, siis kasuta selle eseme mustril olevaid värvitoone ka oma värviprojektis ja saad kindlasti isikupärase ning kordumatu lõpptulemuse.

Ka kunstiteosed on värviskeemide loomisel ideaalseks inspiratsiooniallikaks. Vali oma lemmikmaalilt mõned võtmetoonid, kasuta neid oma värviskeemis ja on enam kui kindel, et see paneb su kreatiivsed ajurakud täisvõimsusel tööle. Maagiline inspiratsioonitahvel Kui oled oma värvid välja valinud, siis kogu kokku kõik värvikaardid, kangatükid, tapeedinäidised, testrid ja muud esemed, mis on sinu valitud värvitoonides. Kasuta taustana mingit suuremat tasapinda või valget pabertahvlit kõigi nende esemete taustana. Proovi sättida esemeid eri asenditesse ja kombinatsioonidesse, kuni leiad südamelähedase tulemuse. Ära kiirusta. Pea meeles aeg-ajalt püsti tõusta, veidi eemale jalutada ning tahvlile värske pilk heita. Küll sa sellest aru saad, kui oled ideaalse tulemuse kätte saanud.

Enne ostmist tee proovi Testrite kasutamine on ideaalne võimalus veendumaks, et sinu lemmikvärvid näevad ühtmoodi ilusad välja nii inspiratsioonitahvlil kui ka sinu koduseinal. Värvitestrite abil saad tekitada toa eri kohtadesse värvilaike või riputada A4 formaadis värvilisi paberilehti eri seintele - see annab sulle hea ettekujutuse, kuidas eri värvid terve päeva ja õhtu jooksul nii loomuliku kui ka kunstliku valguse käes paistavad.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...