Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
"Tõestatud toimega" ehk "Margin of Proof" värvitrend koondab endas küpsete ja kaalutletud värvitoonide paletti, mille abil luua läbimõeldud värvilahendus ka oma kodus.

Loo läbimõeldud interjöör koos küpsete värvitoonidega

Leia inspiratsiooni sellest hoolikalt valitud värvipaletist.

Meie mitmeti mõistetavas maailmas pole midagi lohutavamat, kui matemaatika ja teaduse abil tõestatud konkreetsed faktid. Kui näiteks keelepilt aja jooksul muutub, siis numbrid jäävad alati samaks ning ühendavad inimesi igas maailma nurgas samamoodi.

See värvitrend julgustab meid oma kodusid analüütilise pilguga vaatama. Seadma eesmärke ja selgitama välja vajadusi, mis võimaldaksid saavutada parima võimaliku koduse elustandardi. Selle trendiga kaasnevad toonid on väljapeetud ja peenekoelised - hoolikalt valitud maskuliinse olemusega neutraalsete toonide palett, milles on kittvalget, kipsi- ja tellisetooni ning täidlasi värviaktsente nagu smaragdroheline, erksam sinakasroheline ning tulipunane ja ookerkollane toon.

Kui soovid luua endale detailideni läbimõeldud kodu, siis proovi oma sisekujunduses kasutada ka mõnd selle värvitrendi neutraalsetest põhitoonidest. Need läbimõeldud ja järeleproovitud neutraalsed toonid mõjuvad iseäranis hästi koos looduslike materjalidega nagu tume puit, marmor, tamm ja betoon. Kui soovid mõnele seinale suuremat tähelepanu tõmmata, siis piisab, kui maalid sellele mõne graafilise elemendi, näiteks enda jaoks tähendusrikka numbri. Kasuta selleks kindlasti šablooni ja vali sinakasroheline või tulipunane värv.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...