Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Klassikaline sinine lastetuba tänapäevases võtmes

Lemmikvärvid lastetubades

Kas soovite luua lastetoas klassikaliste värvide abil kordumatut ilmet? Vaadake, kuidas kasutada ajatuid toone uuel viisil

Punane nagu superkangelased, roosa nagu printsessid ja kõik vahepealne – meie toonide seast leiate kindlasti oma lapse lemmikvärvi. Vanemate jaoks võib kõige keerulisemaks osutuda teatud pinnale sobiva tooni leidmine või õige tasakaalu saavutamine, et ruum ei muutuks liiga intensiivseks. Uurige, kuidas leida enda ja oma lapse jaoks sobivaim värv!

Sinise parimad omadused

Helesinine on lapse toas alati kindel valik. Üksikult kasutades on see värv julge ja lapselik. Täiendavad toonid (nt valge ja heledamad sinised toonid) tekitavad tunde rahulikust mererannast. Samas loovad erksad rohelised või kollased plokid energilisema ilme. See on mitmekülgne valik, mida saab vastavalt lapse isikupärale kohandada.

Otsige ideid poiste tubade jaoks: .

Aeg-ajalt juhtub, et mängutuhinas satub loomingulisust ka seintele. Seda muret aitab hõlpsalt lahendada pestav ja vastupidav Sadolin Easycare, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel.

Paaris roosaga

Klassikaliste roosade värvidega saate lastetoas luua kordumatu ilme

Roosad toonid alates kahvatutest pastelsest kuni erksa magentani on alati olnud tüdrukute tubades lemmikuks. Kuid selle populaarsus ei tähenda, et värvi ei võiks kasutada uutel viisidel. Kui lisada neile pehmetes varjundites triipe (nt lavendlililla või tuvihall), pole raske muuta klassikaline värv uueks ja tänapäevaseks.

Vaadake siit, kuidas luua täiuslikku triipu.

Valge virvarr

Võite proovida valge värvi abil luua lastetoas stiilse ja mitmekülgse ilme

Hele, värske ja mitmekülgne valge sein on suurepärane taust erksatele aktsentvärvidele ja sisustusaksessuaaridele. Lisaks on see loomingulistele lastele ideaalne lõuend oma pidevalt areneva isikupära ja huvide väljendamiseks.

Kui teil on juba olemas neutraalne sein ning aega või raha napib, saate kiiresti muuta seina mõne kujundi või mustri abil lõbusamaks.

Vaadake, kuidas luua teibi abil seinale lõbusaid geomeetrilisi mustreid.

Kollane ja päikseline

Proovige kollase värviga luua päikseline ja meeldiva ilmega lastetuba

Erkkollane seinapind lisab lapse toale päiksesära. Selle abil saab suurepäraselt muuta heledamaks mistahes ruumi. Värvi võib kasutada eraldi või kombineerida rahulikumalt mõjuvate puidutoonidega. Vaid mõne erksavärvilise mööblitüki või aksessuaariga saate hõlpsalt lisada sellele mõnusale toonile lapsele iseloomuliku nüansi.

Kas vajate rohkem inspiratsiooni? Uurige loomingulisi ideid lastetubade jaoks: Inspireerivad kujundusideed lastetubadesse.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...