Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Triibuline aktsentsein, kus tagasihoidlikumate toonide taustal püüab pilku erkkollane

Leidke endale sobiv värvikombinatsioon

Leidke oma kodu jaoks õige värvikombinatsioon.

Kes meist poleks vahel kodus ringi vaadates ohanud, et "No kust need asjad ometi kõik pärit on?" Tihti soetame sisustusdetaile ja mööbliesemeid ühekaupa ja eri aegadel ning selle tulemusena ei näe meie kodu välja päris selline nagu esialgu plaanitud. Oma kujundusjoone siduva niidi leidmiseks peaksite meelde tuletama, mis teile meeldib.

Leidke, mis laadi asjad teile meeldivad

Nagu värvid, nii jagunevad ka mööbel ja sisustusdetailid teatavatesse loomulikesse rühmadesse, mis koosnevad omavahel kokkusobivatest asjadest. Sellisest rühmast võib mõelda kui asjade perest. Oma stiili leidmine tähendab, et olete leidnud disainijoone, mis teile kõige meeldivam tundub. Laudade, toolide, kappide ja vaipadega on asi üsna lihtne aga seinu kiputakse vahel unustama.

Siduge ruum värvi abil tervikuks

"Üks väga lihtne, aga põnev kujundusnipp efektse stiili loomiseks on võtta seintest maksimum," soovitab AkzoNobel värvidisainer Marieke van der Bruggen. "Seinad moodustavad ruumist ju suure osa. Nende lihtsalt valgeks värvimisega võite lasta käest hea võimaluse."

Pange oma seinad rääkima

Aktsentseina abil saab seinad ja sisustuse ühtseks tervikuks siduda.

"Kõige käepärasem ja mõjusam viis seinte sidumiseks toakujundusega on kasutada värvi jõudu," selgitab Marieke. "Mina näiteks valisin oma kodu kujundamisel aktsentvärviks ereda päikesekollase, mida leidub vaibamustris, lambivarjul ja patjadel. Laiendage seda ideed ka seintele."

Päästke värvid valla

Aktsentvärve kombineerides võite saavutada rabavaid tulemusi.

Kõige ilmsem koht, kus aktsentvärvi kasutada, on kindlasti aktsentseina värvimine seda värvi, aga samuti võite katsetada ka triibulise seinaga, kus mõned triibud on värvitud teie soovitud aktsentvärvi, raamistada selle värviga mõne akna või maalida seinale seda värvi ringe või värviplokke. Olenevalt sellest, millise värvipaleti valite, võite kujundada täiesti vastandliku atmosfääriga ruume.

Värviga saab teha muudki kui lihtsalt värvida

Värviga saate luua ruumikujunduses geomeetrilist efekti.

"Tihti arvatakse, et värviga saab ainult värvida, kui sellega saab muudki teha," ütleb Marieke. "Värviga saab rõhutada ka ruumikujunduse geomeetriat. Mul olid kodus mõned madalad puidust taburetid. Jagades seina nende taga horisontaalselt kaheks ja värvides ühe poole tagasihoidlikku kreemikat ja teise mahelillat tooni, õnnestus mul muuta väga lihtne ruum stiilseks tervikuks."

Leidke enda jaoks sobiv värvikombinatsioon

Soovite leida seinavärvi, mis liidaks interjööri tervikuks? Laadige alla Sadolin Visualizer ja leidke värvivalimisfunktsiooni abil värvitoon, mis hakkaks kujunduses kaasa rääkima.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...