Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui te ei soovi enne lapse sündi tema sugu teada saada või kui peate klassikalist roosat või sinist lahendust liiga igavaks, võite otsustada sellise kujunduse kasuks, mis sobib mõlemast soost lapsele. Sooneutraalsed lastetoad muutuvad üha populaarsemaks.

Lastetoa ideed vanematele, kes armastavad üllatusi

Anname nõu, kuidas luua stiilset sooneutraalset lastetuba.

"Oleme otsustanud jätta lapse soo üllatuseks, kuid kardame, et neutraalne kujundus jääb veidi igavaks. Kuidas sellist tuba omanäolisemaks muuta?"

Meie uuringute kohaselt leiab ligikaudu kaks kolmandikku vanematest, et lastetuba kujundades ei soovi nad lähtuda lapse soost.

Kui te ei soovi enne lapse sündi tema sugu teada saada või kui peate klassikalist roosat või sinist lahendust liiga igavaks, võite otsustada sellise kujunduse kasuks, mis sobib mõlemast soost lapsele. Sooneutraalsed lastetoad muutuvad üha populaarsemaks. See teeb elu palju lihtsamaks ka siis, kui pisipere suureneb.

Et sooneutraalne tuba ei jääks külmaks ega isikupäratuks, pakume teile välja neli värvikat ideed.

Sooneutraalset värvilahendust valides eelistage lihtsust: looge ilus ja neutraalne taust, mida saab pärast beebi sündi sisustustekstiilide ja aksessuaaridega ilmestada.

1. Valige naturaalne beež, mahe türkiissinine ja ookerkollane

Sooneutraalset värvilahendust valides eelistage lihtsust: looge ilus ja neutraalne taust, mida saab pärast beebi sündi sisustustekstiilide ja aksessuaaridega ilmestada.

Beežist, türkiissinisest ja mahekollasest koosneva värvipaletiga saate luua just sellise tausta.

Need värvid mõjuvad rahustavalt ja õdusalt ning efektse tulemuse saab, kui näiteks toa üks sein kaunistada neis toonides võrdse laiusega triipudega. Või värvige suurem osa seinapinnast ühte tooni ning tasakaalustage seda teistes toonides detailide ja aktsentseinaga.

Millised värvid?

[F2.04.74] (/et/varvi-detailid/f20474)
[Q5.10.76] (/et/varvi-detailid/q51076)
[F1.35.65] (/et/varvi-detailid/f13565)

Roheline on teada-tuntud kui harmooniline värv. See on väikelapse toa jaoks suurepärane valik ja sobib nii tüdrukule kui ka poisile.

2. Sobitage kokku mitu rohelise varjundit

Roheline on teada-tuntud kui harmooniline värv. See on väikelapse toa jaoks suurepärane valik ja sobib nii tüdrukule kui ka poisile.

Vaadake looduses ringi ja te näete, et enamik rohelise varjundeid sobivad imeliselt hästi kokku. Rohelist loetakse üldiselt kõige rahulikumaks värviks.

Värvige esmalt seinad mõnd tumedamat tooni, näiteks sõnajala- või metsaroheliseks või sinakasroheliseks, ja täiendage seda heledamat tooni (näiteks kahvatu mereroheline) detailide ja laega.

Isikupära ja sügavuse rõhutamiseks võite lisada motiive mõne sügavama varjundiga, näiteks smaragdrohelisega.

Millised värvid?

[K9.60.43] (/et/varvi-detailid/k96043)
[J8.32.72] (/et/varvi-detailid/j83272)
[J5.49.40] (/et/varvi-detailid/j54940)

Aktsentseinad ei pea olema erksavärvilised. Mahedat tooni aktsentsein sobib nii poisile kui ka tüdrukule ja on hea alternatiiv üleni valgele lahendusele, kui eelistate neutraalseid värve.

3. Lisage maitsekat aktsenti

Aktsentseinad ei pea olema erksavärvilised. Mahedat tooni aktsentsein sobib nii poisile kui ka tüdrukule ja on hea alternatiiv üleni valgele lahendusele, kui te eelistate neutraalseid värve.

Valige mõni kaunis pastelltoon, nagu lilla, aprikoosivärv, pistaatsiaroheline või hallikaspruun.

Koos valge lapsevoodi, sarnast tooni aksessuaaride ja pehmelt langeva õhulise kardinaga saate kena tagasihoidliku magamistoa, kus on mõnus olla nii teil endal kui ka teie beebil.

Millised värvid?

[WN.02.77] (/et/varvi-detailid/wn0277)

Loodusest või metsast inspireeritud lahendusega saate tuppa tuua veidi loodust.

4. Kujundage lastetuba temaatiliselt

Kui eelistate mõnd põnevamat valikut, kujundage lastetuba temaatiliselt. Näiteks loodusest või metsast inspireeritud värvilahendusega saab tuppa tuua veidi looduse hõngu.

Summutatud rohelisest, sinisest ja hallist koosnev värvipalett aitab luua karge ja värske meeleolu, millele saab õdusust lisada sooja kollase ja tammise pruuniga.

Šablooni abil saate seintele joonistada näiteks eri värvi lehti või vilju, et teie beebil oleks midagi põnevat vaadata.

Millised värvid?

[K9.16.56] (/et/varvi-detailid/k91656)
[R7.04.78] (/et/varvi-detailid/r70478)
[ON.00.87] (/et/varvi-detailid/on0087)

Tähtsaim näpunäide

Tagasihoidlikku värvilahendust saate huvitavamaks muuta ka retrostiilis postritega. Näiteks võite riputada seinale mõne oma lapsepõlve lemmikfilmi või lemmikkangelase postri lihtsas puitraamis. Ka teie ise ju hakkate siin toas palju aega veetma.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...