Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Üldiselt jäetakse beebi toa kujundamisel julgemad stiilivalikud kõrvale. Ent kui nunnud värvilahendused tunduvad teile igavad, võite katsetada esmapilgul kokkusobimatute värvidega.

Kuus julget lastetoaideed vanematele, kes ei karda eristuda.

Need reegleid rikkuvad kujundusideed võimaldavad teil luua tõeliselt muljetavaldava lastetoa.

“Tahame lastetuba värvida, kuid meile ei meeldi tavapärased lahendused. Kuidas luua stiilne ja omapärane kujundus, mis meeldiks kõigile?”

Üldiselt jäetakse julgemad stiilivalikud pisipere tuba kujundades kõrvale. Kuid kui nunnud värvilahendused teile igavad tunduvad, ärge heitke meelt – leidub ka muid võimalusi!

Anname julgetest katsetajatest tulevastele vanematele nõu, kuidas luua stiilne ja omanäoline, aga lapsesõbralik tuba.

Pilkupüüdva värvilahendusega lastetuba, mis mõjub meeltele kosutavalt, kui olete harjunud sisekujunduses piire katsetama. Lisaks pakub see teie lapsele visuaalset stimulatsiooni.

1. Värvide kokkupõrge

Pilkupüüdva värvilahendusega lastetuba, mis mõjub meeltele kosutavalt, kui olete harjunud sisekujunduses piire katsetama. Lisaks pakub see teie lapsele visuaalset stimulatsiooni.

Maheda värvilahenduse loomiseks proovige vanaroosa ja kollakaspruuni kombinatsioon. Erksavärvilise ilme saamiseks sobitage kokku tsitrustoonid, nt sidruni- ja laimitoon.

Säravvalge lagi tasakaalustab üldmuljet ning ei lase värvidel liigselt domineerida.

Millised värvid?
[T2.17.69] (/et/varvi-detailid/t21769)
[B6.47.41] (/et/varvi-detailid/b64741)

Kui teie kodus on kõrged laed ja soovite luua hubasemat meeleolu, valige värvid spektri soojemast osast, näiteks fuksiaroosa, ploomililla või mandariinioranž.

2. Pöörake pilk ülespoole

Kui teie jaoks tunduvad kokkusobimatut värvi seinad liiga julge valikuna, siis kuidas oleks erksavärvilise laega? Nõnda oleks pisikesel ka selili olles midagi huvitavat vaadata. See loob sisustuses üllatavalt efektse fookuspunkti ning on nutikas viis ka muidu üsna neutraalset tooni tuppa veidi särtsu lisada.

Kui lastetuba on väiksevõitu ja tahaksite visuaalselt ruumile kõrgust lisada, kasutage jahedaid kahvatuid toone nagu türkiissinine, mereroheline või samblatoon.

Kui teie kodus on kõrged laed ja soovite luua hubasemat meeleolu, valige värvid spektri soojemast osast näiteks fuksiaroosa, ploomililla või mandariinioranž.

Millised värvid?
[Q5.10.76] (/et/varvi-detailid/q51076)
[N8.51.30] (/et/varvi-detailid/n85130)
[A8.39.35] (/et/varvi-detailid/a83935)

Temaatiline kujundus pakub teile võimaluse jagada oma lapsepõlvemälestusi oma lapsega ja teeb toa vahvalt isikupäraseks.

3. Valige teema

Lapse tuba kujundades saate pöörduda tagasi ka oma lapsepõlve.

Oli teil lapsena oma lemmikfilm või lemmiktegelane? Või mõni raamat või unelaul, mida vanemad teile laulsid? Miks mitte jäädvustada seda oma lapse toas värviküllasel seinamaalingul?

See pakub teile võimaluse jagada oma lapsepõlvemälestusi oma lapsega ja teeb toa vahvalt isikupäraseks.

Millised värvid?
[W2.14.25] (/et/varvi-detailid/w21425)

Sadolini visualiseerimisrakenduse Visualizer abil saate julgemaid värve enne ostmist katsetada.

4. Looge aktsentsein

Aktsentsein on kiire ja lihtne võimalus lastetuppa veidi värvirõõmu lisada ja samuti annab see võimaluse veidi lõbutseda. Valige sein, millele tahate ruumi sisenedes tähelepanu juhtida. Parem, kui see oleks ilma akende ja usteta.

Aktsentseina võlu peitub selles, et seda on lihtne muuta, nii et toonivaliku üle ei pea pikalt pead murdma – sobib peaaegu kõik. Kui muud seinad on neutraalsed, võiks kaaluda mõnd erksamat värvitooni näiteks mandariinioranži, neoonkollast või laimirohelist.

[Sadolini Visualizeri] (http://visualizer.sadolin.ee/index.php?lang=et) abil saate julgemaid värve enne ostmist katsetada.

Kui olete rakenduse oma nutitelefoni või tahvelarvutisse alla laadinud, hoidke oma telefoni või tahvelarvutit lihtsalt seina vastas, mida soovite värvida, valige Sadolini värvipaletist mõni toon ja puudutage ekraani. Näete kohe, kuidas seda värvi sein välja näeks.

Millised värvid?
[C7.49.50] (/et/varvi-detailid/c74950)
[F2.35.75] (/et/varvi-detailid/f23575)
[H2.44.74] (/et/varvi-detailid/h24474)

Beebi tuba kujundades jäetakse punane tavaliselt kindlalt kõrvale, kuna see värv võib teie pisikest väsitada. Kuid veidi piire katsetada võib ikka, kui seda teha ettevaatlikult.

5. Natuke punast võib palju juurde anda

Beebi tuba kujundades jäetakse punane tavaliselt kindlalt kõrvale, kuna see värv võib teie pisikest väsitada.

Kuid veidike piire katsetada võib ikka, kui seda teha ettevaatlikult.

Sügav kirsipunane lisab toale elegantsi; eredamad toonid tekitavad reipa meeleolu.

Kasutage valitud tooni tagasihoidlikult, värvides punaseks näiteks põrandaliistud või aknaraamid ning sobitage need kokku säravvalgete seinte ja sobivat tooni kodutekstiiliga.

Kui teil on mõni teise ringi mööbliese või retrostiilis aksessuaar nt. kiiktool või mänguasjakast, võiksite selle erepunase värvi abil kenasti üles vuntsida.

Millised värvid?
[B7.53.22] (/et/varvi-detailid/b75322)
[B6.47.41] (/et/varvi-detailid/b64741)
[B6.51.30] (/et/varvi-detailid/b65130)

Paljud mustrid, alates triipudest ja šablooniga tehtud motiividest kuni geomeetriliste kujundite ja ähmastatud joonteni, võivad olla visuaalselt väga köitvad, eriti beebi silmade jaoks.

6. Mustrimäng

Paljud mustrid, alates triipudest ja šablooniga tehtud motiividest kuni geomeetriliste kujundite ja ähmastatud joonteni, on väga pilkupüüdvad ja eriti beebi silmade jaoks.

Hõlpsaks, aga mõjusaks värskendamiseks piisab sellestki, kui tõmbate ühele seinale sobivas toonis kaks laia joont (või kõigile seintele, kui soovite veelgi efektsemat tulemust).

Teise huvitava lahendusena võite neutraalset tooni seinale maalida kõrvuti kontrastseid värviplokke.

Kui te ei soovi midagi nii püsivat, võite kasutada mustrilist tekstiili, nt täispikki kardinaid või erksavärvilist vaipa.

Millised värvid?
[F1.35.65] (/et/varvi-detailid/f13565)
[F2.35.75] (/et/varvi-detailid/f23575)

Tähtsaim näpunäide Et erksat tooni seinad või lagi mõjule pääseks, valige tagasihoidlik puidutooni mööbel ja rahulikku värvi aksessuaarid.

Kui teile meeldivad tumedamad ja dramaatilisemad toonid, võite sobitada kokku sügava rubiinpunase kesköösinisega või elegantse opaalrohelise leegitsevoranžiga.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...