Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Nutika värvikasutusega saate igava ja näotu elutoa muuta õdusaks ruumiks, kus on hea külalisi vastu võtta või pereringis lõõgastuda.

Kuus hubast värvilahendust elutoa seintele

Soojad ja sõbralikud värvid loovad koduse meeleolu.

“Mu elutuba mõjub veidi väsinult ja tõrjuvalt. Kuidas muuta see jälle selliseks toaks, kus oleks mõnus aega veeta?”

Kas teie elutoa kulunud seinavärv valmistab teile piinlikkust? Te pole ainus. Üle neljandiku AkzoNobel uuringus osalenud inimestest tunnistasid, et tunnevad oma igava sisekujunduse pärast piinlikkust ja soovivad tuhmunud seinavärvi värskendada.

Õnneks on elutoale uue ilme andmine lihtsam, kui te arvate. Nende nutikate värvikavadega saate igava elutoa muuta õdusaks ruumiks, kus on hea külalisi vastu võtta või pereringis lõõgastuda.

Särav ja elurõõmus oranž sobib üksluise elutoa ilmestamiseks ülihästi.

1. Elurõõmus oranž

Särav ja elurõõmus oranž sobib üksluise elutoa ilmestamiseks ülihästi.

Kui soovite terve seina värvida ühte värvi, valige mõni tagasihoidlikum toon, mis ei hakkaks liialt domineerima. Toale julgema ilme andmiseks rõhutage mandariinioranžiga mõnd fookuspunkti, näiteks ust või akna ümbrust.

Mitte miski ei mõju nii õdusalt kui neutraalne värvipalett, kui värvid on tasakaalus.

2. Kodused neutraalsed toonid

Mitte miski ei mõju nii õdusalt kui neutraalne värvipalett, loomulikult kui värvid on tasakaalus.

Sügavama pruunikashalliga saate luua elutoa, mis mõjub soojalt ja lausa mähib teid endasse. Kui te ei soovi, et tuba oleks üleni tume, värvige diivanitagune sein tumedamat ja muud seinad heledamat tooni.

Viimistlege tuba sametist ja kohevast villast pehmete patjade ja tekkidega ning saategi mõnusa pesa, kus perega nädalavahetusel mõnuleda.

Hoogne kollane värv on tulvil rõõmu ja optimismi. Päikeseliste seintega elutuba toob igale sisseastujale naeratuse näole.

3. Päikesekollane

Hoogne kollane värv on tulvil rõõmu ja optimismi. Päikeseliste seintega elutuba toob igale sisseastujale naeratuse näole.

Kui otsustate erksate ja julgete toonide kasuks, tasakaalustage neid mõne rahustava neutraalse tooniga, nagu helehall. Kahvatu sidrunisorbetitoon sobib vaimustavalt hästi kokku pastellrohelise või -sinisega.

Kui soovite oma elutoaga muljet avaldada, valige mõni julge juveelitoon, näiteks smaragdroheline.

4. Smaragdroheline

Kui soovite oma elutoaga muljet avaldada, valige mõni julge juveelitoon, näiteks smaragdroheline.

Täiendage seda säravvalgete lagede ja puiduga ning rõhutage luksuslikku joont kuldsete lampide ja kuldsetes raamides peeglitega.

Kui soovite ruumi sügavama värvikavaga õdusust luua, kuid mustast värvist siiski hoiduda, valige tume sinakashall või tumesinine.

5. Sinakashall

Tumedad värvid on julgete valik! Kui soovite ruumi sügavama värvikavaga õdusust luua, kuid mustast värvist siiski hoiduda, valige tume sinakashall või tumesinine.

See on suurepäraseks taustaks rabavatele aktsentvärvidele, nagu erkkollane ja roosa, mis teevad teie elutoa niihästi õdusaks kui ka elurõõmsaks.

Kui arvate, et üleni sinakashall tuba mõjub liiga jõuliselt, kasutage seintel mõnd kahvatumat halli ja värvige uksed, aknaraamid või muud detailid tumedamaks, mis lisab värvikavale sügavust.

Ruske värv on soe ja sügav ning aitab luua mugava elutoa, kuhu võite uhkusega külalisi kutsuda.

6. Ruske

Ruske värv on soe ja sügav ning aitab luua mugava elutoa, kuhu võite uhkusega külalisi kutsuda.

Oranžikas-pruunikas ruske toon mõjub väga õdusalt, eriti õhtuti sumeda valgustusega.

Kui soovite rustikaalset kujundust, valige puitmööbel, rafineeritud hõngu saate lisada nahkmööbliga.

Tähtsaim näpunäide

Aga kuidas valitud värv seintel välja hakkab nägema? Sadolin Visualizer abil saate vaadata ning katsetada eri kujundusideid, enne kui värvi ostma lähete.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...