Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Kuidas sobitada Sadolin Aasta Värvi ajatute toonidega?

Oleme loonud lihtsasti kasutatavad värvikombinatsioonid, et aidata teil muuta oma kodu Sadolin Aasta Värv 2021 Brave Ground abil. Siin on neli inspireerivat viisi, kuidas elavdada seda tooni ajatute kollaste ning pruunidega – ideaalne rahulikuks ja tasakaalustatud ruumiks

Brave Ground - Sadolin Aasta Värv 2021, on soe looduslik neutraalne toon, mis aitab meil naasta lihtsate asjade juurde. See toetav ja tasakaalustav toon loob kindla fooni mistahes interjöörile, jäädes tahaplaanile ja lastes teistel toonidel särada.

Meie ajatu paleti klassikalised ja moodsad kollased, sinepikollased ja pehmed pruunid töötavad suurepäraselt Brave Groundiga. Koos loovad need positiivse ja inspireeriva meeleolu. Need on soojad ja kohanduvad toonid, mis töötavad nii nüüdisaegses kui ka traditsioonilises olustikus, luues omavahel sobituva viisi, kuidas igale ruumile uus nägu anda.

Energiaküllane ilma intensiivsuseta – ajatud värvid loovad positiivse ja harmoonilise tausta igale mööblile. Siin on neli inspireerivat viisi, kuidas ruumid ellu äratada.

  1. Looge ajatute toonidega elutuba, mis kestab

Brave Ground raamituna ajatute liiva ja vase toonidega, loob suurepärase sooja neutraalse tausta eklektilisele mööblile. Proovige huvitavaid värvimistehnikaid , näiteks horisontaalseid värvitriipe, et lisada huvitavust ja isikupära.

Mis toonid?

E7.10.53

F4.06.78

D0.22.41

E5.37.44

  1. Leidke magamistoas täiuslik tasakaal

Tooge rikkaliku kuldse seinaga magamistuppa pisut glamuuri. Raamides voodi tasakaalustava Brave Groundiga, lisate ruumi energiat. Lisage looduslikke struktuurseid kangaid, et saavutada pehme ajatu välimus. 

Mis toonid?

E7.10.53

F4.06.78

F1.34.58

  1. Klassikalistes toonides graafiliste kujunditega eriline söögituba

Olge söögitoa seintega loominguline, mängides ajatutes toonides kaartega ning kandes efekti ühest ruumist teise. Need toonid töötavad koos nii loomulikult, et isegi need julged kaared ei mõju intensiivselt. Saage teada, kuidas seda värvimistehnikat omandada, vaadates meie videot "Kuidas värvida kaart"

Mis toonid?
E7.10.53
E4.22.49
E5.03.82

  1. Tooge kabineti seintele energiat

Teadaolevalt soodustavad õppimist rahulikud neutraalsed toonid, nii et ajatud toonid sobivad ideaalselt kabinetti. Silmailu lisamiseks kasutage erinevaid toone ja tasakaalustage need Sadolin Aasta Värviga Brave Ground.

Mis toonid?
E7.10.53

G0.16.68

F8.31.69

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...