Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Ükskõik kas teile meeldib rustikaalne tahumatus, kulunud elegants, kaasaegne industriaalstiil või midagi "veidi teistsugust", saate oma stiili rõhutada sobiva struktuurse viimistlusega.

Kuidas mängida tekstuuriga ja anda kulunud seintele uut sära

Siit leiate viis struktuurse viimistluse ideed, mis aitavad muuta seinad põnevamaks ja mida on ühtviisi mõnus nii vaadata kui ka katsuda.

"Tahaksin seintele lisada veidi tekstuuri, aga ma pole kindel, kuidas seda teha. Kas oskate soovitada mingeid nippe või võtteid?”

Sile pind on kena, aga kui soovite oma elutuba värvida veidi põnevamalt, võiksite kaaluda mõnd struktuuriefekti.

Ükskõik kas teile meeldib rustikaalne tahumatus, kulunud elegants, kaasaegne industriaalstiil või midagi "veidi teistsugust", saate oma stiili rõhutada sobiva struktuurse viimistlusega.

Ükskõik kas värvite ise või kasutate maalri abi, saate nende viie värvimisvõtte abil luua ülistiilsed seinad, mis teevad teie kodust pilgupüüdja.

Seintele saate lihtsalt ja soodsalt anda stiilselt tahumatu, rustikaalse ilme, kui lisate värvile liiva.

1. Looge liiva abil stiilne tahumatuse efekt

Seintele saate lihtsalt ja soodsalt anda tahumatu rustikaalse ilme, kui lisate värvile liiva. Ostke ehituspoest kott kvartsliiva ja lisage seda vähehaaval värvile pidevalt segades. Aeg-ajalt proovige saadud segu paberil.

Seejärel värvige seinad nagu tavaliselt. Veenduge, et värv ja liiv kataks pinna ühtlaselt. Kasutades mõnd sooja maapõuevärvi, näiteks terrakotat, saate selle tehnikaga luua jämedakoelise, kuid hubase ilme.

Seintele võluva tekstuuri lisamiseks pole ühtki paremat vahendit kui liiv.

Millised värvid?

[E4.28.55] (/et/varvi-detailid/e42855)

Värv muutub kuivades kuni 70% heledamaks, kui see märjana tundub. Pintsliga risti-rästi tõmmates saate seda nutikalt ära kasutada ja luua valguse ja varju abil tekstuurse pinna.

2. Tõmmake pintsliga risti-rästi

Värv muutub kuivades kuni 70% heledamaks, kui see märjana tundub. Pintsliga risti-rästi tõmmates saate seda nutikalt ära kasutada ning luua valguse ja varju abil tekstuurse pinna.

Kui kasutate seda tehnikat tujuka tumehalliga, saate üliägeda industriaalsiilis seina, mis sobib suurepäraselt moodsasse suurlinlikku korterisse.

Millised värvid?

[SN.02.67] (/et/varvi-detailid/sn0267)

Kulunud elegantsi austajad võiksid proovida seda värvi

3. Las lennata aastad

Kulunud elegantsi austajad võiksid proovida värvi "kulutamise" nippi, mis mõjub eriti efektselt ustel, aknaraamidel ja puitdetailidel.

Kandke seinale kiht meelepärase tooniga värvi ja laske sel täielikult kuivada. Seejärel kandke peale teist värvitooni kiht. Kui kasutasite all tumedamat tooni, valige pealmiseks heledam ja vastupidi.

Kui pealmine kiht on sõrmega katsudes kleepuv, pühkige niiske lapiga siit-sealt pealmist värvi ära, et näha jääks alumise värvi viirud. Romantilise maamajastiilis meeleolu loomiseks kasutage alumise toonina tumeroosat ja pealmise toonina mõnd eriti heledat roosat.

Värvi lapiga peale kandes saate pinna, mis meenutab mõne vana lossi tuhmunud sära, ja seda efekti on uskumatult lihtne saavutada.

4. Kuningliku ilme saab ka vana kaltsuga

Lapiga peale kandes saate pinna, mis meenutab mõne vana lossi või mõisa tuhmunud sära ja seda efekti on uskumatult lihtne saavutada.

Lihtsalt katke värviga väike osa seinast – umbes poolemeetriste külgedega ruut – ja patsutage seejärel vana T-särgi või ükskõik millise puuvillase riidelapiga niisket värvi. Nii loote põneva tekstuuri, kus vahelduvad tumedam ja heledam toon.

Eriti luksusliku väljanägemise saamiseks kasutage samal pinnal kaht värvi, lastes esimesel enne teise pealekandmist täielikult kuivada. Purpurpunane ja kuld mõjuvad tõeliselt suurejooneliselt.

Millised värvid?

[S6.11.73] (/et/varvi-detailid/s61173)
[S7.19.59] (/et/varvi-detailid/s71959)

Tähtsaim näpunäide

Proovige valitud struktuurset tehnikat tapeeditükil, et näeksite enne seinale kandmist kuidas see täpselt välja hakkab nägema ning saaksite teha vajalikud parandused.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...