Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui sellele mõtlema hakkate, leiate inspiratsiooni kõikjalt kuhu vaatate, seega miks mitte laenata mõningaid ideid ümbritsevast?

Kuidas leida inspiratsiooni igapäevasest elust

Laenake ideid ümbritsevast keskkonnast, et luua meeldiv värviskeem.

„Soovin värvida oma ruumi eredates värvides, kuid ei suuda teha valikut. Kust ma leiaksin ideid?”

Meie hiljutise uuringu kohaselt armastab 33% majaomanikest kasutada eredaid värvitoone.
Kui olete äsja kolinud uude majja, on julged toonid fantastiline viis jätta oma uuele kodule isikupärane pitser. Aga milliseid värve valida?

Ühe korteriomaniku tee teadliku värvivalikuni

Kui Katrin kolis oma uude korterisse, oli tal raskusi elutoa seintele õige värvi leidmisega – kuni ta silmad peatusid külmiku uksele kinnitatud fotol.

„See oli puhkusepilt hiljutiselt reisilt Iirimaale,” selgitab ta. „Sellel pildil olen esiplaanil mina ja taamale jääb palju suuri rohelisi mägesid.”

„Jõudsin arusaamisele, et samasugune rohelise varjund sobiks imehästi minu elutuppa, ning leidsin täiusliku värvi Sadolini toonivalikust. See on oivaline roheline ja ma olen sellesse täiesti armunud. Ruum tundub nüüd värske ja kutsuvana.”

Viis kohta värviideede leidmiseks

Kui sellele mõtlema hakkate, leiate inspiratsiooni kõikjalt kuhu vaatate. Siin on mõned julged ja ilusad värviskeemid, mille võite laenata ümbritsevatelt asjadelt.

Süstige energiat troopiliste rohelistega, mis on läbi lõigatud aktsentvärvide eredate laikudega.

1) Loodusmaailm

Olgu see mets, kus teile meeldib jalutada, kohalik park või isegi taim teie aknalaual - loodusel on alati pakkuda palju inspireerivat materjali. Süstige ruumi energiat troopiliste rohelistega, mis on läbi lõigatud aktsentvärvide eredate laikudega.

Millised värvid? Proovige toone H7.38.79, H2.44.74 või K2.45.64

Looge teravajooneline linnapärane värviskeem, mille neoonvärvides värvilaigud külgnevad elegantse halliga või järgige suurlinna siluetti päikeseloojangul, et luua vaoshoitud õhkkond.

2) Urbanistlik linnamaastik

Linnad pakatavad värviideedest. Looge teravajooneline linnapärane värviskeem, milles neoonvärvides laigud külgnevad elegantse halli värvitooniga või järgige suurlinna siluetti päikeseloojangul, et luua vaoshoitud õhkkond.

Millised värvid? Proovige CN.02.38 koos tooniga Y6.24.52 või E4.29.62 koos tooniga S6.11.73

Tooge oma puhkusemeeleolu koju kaasa, värvides seinad rõõmsates, rannast inspireeritud toonides.

3) Rannapuhkus

Tooge oma puhkusemeeleolu koju kaasa, värvides seinad rõõmsates rannast inspireeritud toonides. Liivakollased ja ookeanisinised värvitoonid sobivad suurepäraselt kokku ja tekitavad kosutava mereäärse atmosfääri.

Millised värvid? Proovige F2.35.75 koos tooniga T2.32.55

Kasutage oma värviskeemi lähtepunktina armastusega hoitud eset ja teil on raske eksida.

4) Armastusega hoitud ese

See võib olla teie lemmikkunstniku maal, värviline ornament või suveniir, mille tõite kaasa oma viimaselt puhkusereisilt. Kasutage oma värviskeemi lähtepunktina armastusega hoitud eset ja teil on raske eksida.

Millised värvid? Proovige toone A0.24.35 või Q2.49.25

Teie väike punane kleit või sinine lemmiksärk võib osutuda lisaks rõivastusele ka sisekujundusprojekti võtmeelemendiks.

5) Teie garderoob

Teie väike punane kleit või sinine lemmiksärk võib osutuda lisaks rõivastusele ka sisekujundusprojekti võtmeelemendiks. Kui teile värv meeldib, kuid kardate, et see mõjub teie seintel liiga ülepakutult, siis kujundage lihtsalt üks aktsentsein või kasutage seda aknaraamide ja mööbliesemete esiletoomiseks.

Millised värvid? Proovige toone A8.39.35 või T2.17.69

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...