Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui teie unistuste köök ületab eelarve võimalused, proovige kasutada värvi kui taskukohast lahendust disaineristiilis värviskeemile, mida te ei pea ootama.

Kiirelt ja lihtsalt rakendatavad ideed köögi kujundamiseks, mis ei aja eelarvet lõhki

Seitse erinevat viisi teie köögi uuendamiseks, et anda sellele pilkupüüdev ilme.

„Kolimine on kulukas, seetõttu ei saa me endale vahest lubada unistuste kööki. Kuidas saaksime oma köögist maksimaalse välja pigistada ka siis, kui eelarve on piiratud?”

Meie hiljutise uuringu kohaselt nõustub enam kui kolmandik uue kodu soetajatest, et köögi kujundamine määrab selle, kas uus elukoht tundub kodusena või mitte.

Kui teie kolimisjärgsesse eelarvesse ei mahu unistuste köögi kujundamine, on meie Sadolini värviekspert Louise Tod töötanud välja mõned taskukohased lahendused disaineristiilis värviskeemile.

Muutke ilmetu valge ruum mugavaks koosolemiskohaks oma perele, kasutades selleks pruunikashalli või energiat andvate eredate värvitoonidega.

1) Värvige oma seinad

Olenemata sellest, kas teete värvimistöö ise või teeb seda spetsialist, siis see on üks taskukohasemaid viise oma isikupära väljendamiseks. Samuti on ka tulemus koheselt näha. Muutke ilmetu ruum mõnusaks koosolemiskohaks oma perele, kasutades pruunikashalli, või elavdage seda eredate värvitoonidega.

Millised värvid? F2.05.65 ja F6.24.83

Värvikiht taaselustab vanad köögikapid kohe.

2) Värvige puitosad

Värvikiht taaselustab vanad köögikapid. Soojad neutraalsed toonid on mitmekülgsust pakkuv valik, samal ajal kui hõbehallid toonid lisavad värviskeemile kaasaegset hõngu.

Millised värvid? F9.06.81 ja SN.02.58

Eredad värvilaigud seinakappide sisemuses toovad kapiukse avamisel alati naeratuse näole.

3) Värvi seinakappide sisemus

Eredad värvilaigud seinakappide sisemuses toovad kapiukse avamisel alati naeratuse näole. Või veelgi parem, eemaldage kõrgemalasetsevate seinakappide uksed, et luua avatud ja värvikas riiul rõõmsameelse tunde loomiseks.

Kui julge tooni valimine seintele teeb teid pisut ettevaatlikuks, siis mängigel hoopis puitdetailidega.

4) Värvige aknad või ukseraamid

Kui julge värvi valimine seintele teeb teid ettevaatlikuks, siis mängige selle asemel puitdetailidega. Ergutavad sinised toonid annavad teie värviskeemile rafineeritud ilme ja loovad ruumikuse illusiooni, kui seinad on värvitud heledama varjundiga.

Millised värvid? T4.43.26 ja S0.20.21

Vanade sahtlite ja seinakappide käepidemete väljavahetamine on üks lihtsamaid ja kiiremaid viise teha oma köögile taskukohane värskendus

5) Asendage seinakapi käepidemed

Vanade sahtlite ja seinakappide käepidemete väljavahetamine on üks lihtsamaid ja kiiremaid viise teha oma köögile taskukohane disaineristiilis värskendus. Ajatu ilme saavutamiseks kaaluge klassikaliste furnituuride kasutamist, nagu messing või harjatud nikkel.

Väikese ala värvimine tahvlivärviga muudab teie seinad stiilseks pinnaks, kuhu kanda olulisi ostunimekirju – pealegi armastavad lapsed nendele joonistada.

6) Värvimine tahvlivärviga

Väikese ala värvimine tahvlivärviga muudab teie seinad stiilseks ja tarvilikuks, kuhu kanda olulisi ostunimekirju – pealegi armastavad lapsed nendele joonistada. Alternatiivina kaaluge ühele seinale julge triibu lisamist ülalt alla, et lisada põnevustunnet.

Millised värvid? M9.53.39 ja D6.49.39

Erksavärvilised röstrid, kannud või sööginõud muudavad teie köögi värviskeemi huvitavamaks ja lisavad sellele sügavust

7) Valige erksavärvilised aksessuaarid

Viige köögi ümberkujundamine lõpule, täiendades seda lõbusate aksessuaarid. Erksavärvilised röstrid ja kannud jäävad kergesti silma, samal ajal kui värviliste sööginõude nähtavale jätmine teeb teie köögi värviskeemi huvitavamaks ja lisab sellele sügavust.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...