Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tumedamate värvitoonide kasutamine on lihtne viis oma värviskeemile põnevust lisada. Piisab väikesest kogusest, eriti kui värvite aktsentseina.

Julge valik: tumedamate varjundite kasutamine

Eksperimenteerimine tumedamate värvidega lisab teie uuele kodule sügavust ja karakterit.

„Uue kodu sisseseadmine on mind inspireerinud olema värvipaleti osas pisut julgem, kuid tumedamate varjundite valimisel tunnen end siiski ebakindlalt”

Meie hiljutises uuringus tunnistas rohkem kui 33% kolijatest, et neile meeldiks kasutada oma uues kodus eredaid värve, samal ajal kui 13% väitis, et nad sooviksid oma seinad mustaks värvida!

Värvide valimine spektri tumedamast otsast on kiire ja lihtne viis oma uuele kodule isikupära lisamiseks - rafineeritud ilme loomine ilma disaineri hinnasildita.

Kui päevakorda tõuseb värvi ostmine, kipuvad paljud meist tumedamatele toonidele panustamise ees kartma lööma, kuna ei olda kindlad kuidas neid kasutada.

Siin kummutame värvidega seotud müüte ja selgitame, miks peaksite kaaluma üleminekut värvikaardi tumedamale poolele.

Mõned tumedad toonid nagu sügavad tindisinised on tegelikult retsessiivsed. See tähendab, et need lisavad teie toale sügavust ja loovad mulje suuremast ruumist.

1) Looge mulje suuremast ruumist

On täiesti loomulik eelistada valget, kui püüate väikest tumedat ruumi visuaalselt suuremaks muuta. Meid on pandud uskuma, et tumedamad värvid loovad ruumis suletuse tunde.

Kuid mõned tumedamad toonid nagu sügavad tindisinised on tegelikult retsessiivsed, mis tähendab, et need lisavad ruumile sügavust ja lasevad ruumi paista suuremana.

Millised värvid? [T1.23.25] (/et/varvi-detailid/t12325), [S9.20.21] (/et/varvi-detailid/s92021)

Tumedama värviskeemi valimine on suurepärane viis muuta ruum kiirelt hubasemaks ja intiimsemaks. Rikkalikud, sügavad punased või šokolaadivarjundid tekitavad tunde nagu seinad oleksid üksteisele lähemale tõmmatud.

2) Looge hubane värviskeem

Tumedama värviskeemi valimine on suurepärane viis muuta ruum kohe hubasemaks ja intiimsemaks.

Kaaluge rikkalike sügavate punaste või šokolaadivarjundite kasutamist, mis kipuvad tõmbama seinu teile lähemale ja loovad suurest ruumist kohe soojema mulje.

Millised värvid? W0.05.65, Z3.23.24, W2.14.25

Kahvatute puitosade vastandamine tumedate seintega on kaval viis ruumiillusiooni loomiseks oma kodus

3) Looge ruum optilise illusiooniga

Puitdetailide värvimine tumedamas värvitoonis nagu põrandaliistud, ukseraamid või süvendid on teine kaval viis ruumiillusiooni loomiseks

Sügavsinised toonid paistavad kargete ja värsketena heledama värviga kaetud seinte vastas, samal ajal kui kohvitoon sobib kokku neutraalsema paletiga.

Millised värvid? T2.43.44, U0.20.40, V0.20.60

Tume, julge värviskeem lisab kohe teie uuele kodule dramaatilisust ja elegantsi. Sügav söehall on universaalne valik, mis sobib peaaegu kõigega.

4) Lisage põnevustunnet

Tume, julge värviskeem lisab kohe teie uuele kodule dramaatilisust ja elegantsi. Sügav söehall on universaalne valik, mis sobib peaaegu kõigega.

Millised värvid? U5.24.33, ON.00.49

Tähtsaim näpunäide

Kui olete otsustanud kasutada seintel tumedaid toone, siis aksessuaarideks valige heleda- ja eredavärvilised tarvikud, mis tulevad pehmete varjundite foonil paremini esile.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...