Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui küsida eri maailma paigus elavatelt inimestelt, et mis on nende lemmikvärviks, siis tõenäoliselt on vastus lihtne - see on sinine. Ja seda ütlevad nii mehed kui naised.

Ja maailma lemmikvärviks on?

Palume trummipõrinat.... See on sinine!

Sinine sümboliseerib paljusid positiivseid emotsioone, alates usaldusttekitavast tumesinisest, mis on saanud politseivormi tooniks kõikjal maailmas, ning lõpetades oma siniste teksade kauakestva mugavuse ja töökindlusega. On kultuuriruume, kus sinist värvi peetakse pühaks ning ka kohti, kus sinine sümboliseerib ausat ja rasket igapäevast tööd. Ja pea kõigile meile tähendab sinine toon puhtust ja stabiilsust, mida saame otseselt seostada nii mere- kui ka taevasina igikestva iluga.

Koduruumides kasutatav sinine toon on lausa multifunktsionaalne - lisaks rahustava ja harmoonilise keskkonna loomisele aitab see muuta ka väiksemaid ruume kirkamaks, valgusküllasemaks, kuna tekitab optilise efekti, kus eri pinnad tunduvad üksteisest palju kaugemal, mistõttu tuba muutub justkui palju avaramaks. Ja mida kahvatum see sinine on, seda võimsama efekti see annab. Nii et pole mingi ime, et sinine on terves maailmas nii populaarne värvitoon…

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...