Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Nutikate värvinippidega saate anda vanale mööbliesemele uue elu ja sobitada selle suurepäraselt oma kodu stiiliga.

Andke vanale mööblile uus elu

Nutikate värvinippidega saate vana mööbli uueks muuta.

Te ei pea mööblit välja vahetama lihtsalt seetõttu, et see sobiks kokku teie kodu uue kujundusstiiliga. Isegi väsinud väljanägemisega mööbliesemele võib osava värvikasutusega anda täiesti uue elu ja muuta see täpselt selliseks nagu soovite.

"Nipp on selles, et värvi tuleb kasutada üllatavalt," selgitab Ülemaailmse Esteetikakeskuse värvidisainer Louise Tod. "Näiteks võite anda uue väljanägemise mõnele teise ringi mööbliesemele või värvida vana toolikomplekt selliseks, et sellest saab toas pilgupüüdja."

Millised värvid?

[N8.51.30] (/et/varvi-detailid/n85130)
[Y7.03.63] (/et/varvi-detailid/y70363)
[S0.10.50] (/et/varvi-detailid/s01050)

Taskukohane viis kujundust põnevamaks muuta

Sügav, küllastunud värvitoon sobib hästi antiikmööbli taustaks.

Olemasoleva või teise ringi mööbli kasutamine on taskukohane, keskkonnasäästlik ja loominguline lahendus – samuti uskumatult lihtne. See on säästlik nii seetõttu, et te ei pea vana mööblit ära viskama, kui ka seepärast, et unikaalseid teise ringi esemeid saate soetada vaid murdosa eest sellest summast, mis kuluks uue mööbli ostmiseks. Toredaid avastusi saab teha nii vanamööblipoodides ja uuskasutuskeskustes kui ka laatadel.

Millised värvid?

[L2.18.16] (/et/varvi-detailid/l21816)

Uuendage oma mööblit

Orgaanilise ilme loomiseks vältige värvimisel rangeid jooni.

Mööbli värvimine annab teile hea võimaluse kasutada sisekujunduses sama värvitooni erinevaid varjundeid. Samuti on see hea nipp vana mööbli ülesvuntsimiseks. Katke väsinud kohvilaud mõne reipa värviga ja saate endale ägeda ja ülimoodsa mööblieseme.

Millised värvid?

[L2.18.16] (/et/varvi-detailid/l21816)
[LN.02.77] (/et/varvi-detailid/ln0277)

Eelistage looduslikku

Taimemotiivid, naturaalne tekstiil ja orgaanilised materjalid muudavad interjööri õdusamaks.

"Sellise lähenemise puhul on üks tore asi see, et te ei pea kasutama kalleid ega ülitehnoloogilisi materjale," ütleb Louise. Samuti on see hea võimalus anda oma kodule trendikas ja looduslähedane ilme olemasolevate mööbliesemete abil, millele te seni pole suuremat tähelepanu pööranud. "Näiteks bambus- või punutud mööbel mõjuvad boheemlaslikult, kuid on samas praegu tõeline disainihitt."

Lisaks mööblile ja sisustusaksessuaaridele võite üldilmet pehmendada ka toataimede abil, paigutades need renoveeritud lauale või ülevärvitud toolide ümber. "Taimed on nii emotsionaalselt kui ka visuaalselt väga rikastavad," lisab Louise. "Nad muudavad toa kenamaks ja mõjuvad hästi vaimule."

Millised värvid?

[H0.35.29] (/et/varvi-detailid/h03529)

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...