Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Andke oma magamistoale värske ilme uute 2020. aasta värvipalettidega

Vaadake, kuidas luua Sadolin Aasta Värv 2020 värvipalettide abil magamistoas erinevaid meeleolusid

Kas soovite oma magamistuppa värskust tuua? Me näitame teile, kuidas seda teha Sadolin Aasta Värviga 2020 Tranquil Dawn. Paljud meist püüdlevad inimlikuma eluviisi, töö ja puhkuse poole, otsides ruume, mis peegeldaksid meie olemust. Magamistuba on eriline koht, kus end ümbritsevast maailmast välja lülitada. Me aitame tuua teie magamistuppa meeleolu, mis teile kõige paremini sobib.

2. Looduslähedane õhkkond Tranquil Dawniga

Lihtsus ja voogavus ühe värviplokiga. Võluge Tranquil Dawni abil välja karge kevadhommiku värvid. Selle pastelne varjund loob ruumis pehme ja kosutava õhkkonna. Aknaraamide ja -liistude täiesti ühte värvi värvimine annab mugava kookonihõngulise tunde.

Lopsakad rohelised toataimed lisavad värske, loodusliku ilme. Lisage värviaktsentidena ruužroosad padjad ja täiendage Tranquil Dawni meresinise linaga, et meenutada mereäärset pelgupaika.

Millised värvid?

 J5.03.71

2. Hellitage meeli heledatoonilise magamistoaga

sadolin-colour-futures-aasta-varv-manguline-kodu-magamistuba-inspiratsioon-eesti-12.jpg


Süstige ruumi energiat heledate roosade ja oranžide värvidega. Värvige teibi abil väike huviväärne lisadetail. Mööbli eristamiseks värvige voodipäits tumeoranžiks.

Tranquil Dawn akna vastas võimaldab esimesi koidukiiri täielikult nautida. Selle hell ja vaikne varjund annab imekauni õhulise efekti ja nii saate iga uue päeva algusest tõeliselt rõõmu tunda.

Trendika nüansi saavutamiseks kasutage julgeid vorme ning retroaksessuaare ja graafilist tekstiili.

Soetage juba täna värvitester ja saate vaadata, kuidas toonid teie toa valgusega tegelikult välja näevad.

Millised värvid?

J5.03.71 
C9.21.58 
B7.06.78 
C6.49.48

3. Lihtsate toonidega minimalistlik magamistuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-tahendusrikas-kodu-magamistuba-inspiratsioon-eesti-13.jpg


Rahustav ja mõtlik atmosfäär. Kasutage sügavlillasid ja siniseid toone elegantse üldilme saavutamiseks. Võite proovida poolitusefekti, et anda ruumile sügavust.

Valige voodiriided sarnastes toonides, et anda edasi voolavuse tunnet, ja tooge küünla abil sisse dramaatiline nüanss. Dekoreerige napilt, et ruum oleks vaba mõtisklusteks ja ideede korrastamiseks.

Millised värvid?

J5.03.71 
T3.04.12 
CN.02.38

4. Väljendage oma loovust küllusliku sügisese magamistoaga

sadolin-colour-futures-aasta-varv-loominguline-kodu-magamistuba-inspiratsioon-eesti-14.jpg


Värvige seinad luksuslikult oliivroheliseks, mille rikkalik jume sobib suurepäraselt sügavaks toon-toonis kujundmaiseks. Külluslik vanaroosa seinte ülemises kolmandikus lisab kõrgusetunnet.

Väljendage end, jutustades oma esemete kaudu lugu. Värvige aknaküljed Tranquil Dawniga ning saate heleda ja õhulise lõuendi hinnaliste kunstiteoste või armsate postkaartide esitlemiseks.

Looge erinevate tekstuuride abil luksuslik mulje. Sameti, linase ja puuvillase riide abil saate kujundada mugava keskkonna avastamiseks ja loomiseks.

Millised värvid?

J5.03.71 
B5.05.52 
F1.35.35 

Kas soovite külalistele oma isikupära demonstreerida? Vaadake, kuidas kasutada aasta värvi 2020 Tranquil Dawni oma elutoas.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...