Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Andke lastetoale Sadolin Aasta Värviga Tranquil Dawn uus ilme

Ammutage inspiratsiooni Sadolin Aasta Värvist 2020 Tranquil Dawn ja looge oma lapse jaoks täiuslik ruum

Kas valmistute uue pereliikme saabumiseks? Vaadake, kuidas luua Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawniga lastetoas erinevaid meeleolusid. See, milliseks me kujundame oma kodud, muutub üha olulisemaks, kuna aina rohkem inimesi otsib vastust küsimusele, mis teeb meist inimesed, ja püüab keskenduda kõige olulisemale, põhiväärtustele. Julgetest energiaküllastest värvidest kuni rahustavate pastelsete toonideni – meie valikus leidub midagi igaühele.

2. Moodsa lastetoa loomine värviga Tranquil Dawn

Kasutage moodsa lastetoa loomiseks sooneutraalset värvipaletti. Tranquil Dawn on hommikutaevast meenutav uduroheline toon. See on rahustav taust, mis aitab tagada pisikesele rahuliku ööune.

Tagasihoidliku aktsentseina saavutamiseks võite kreemja tooni abil aknaraami pikendada. Selline pehme ja voogav ilme on ajatu ja saadab last tema kasvuteel. Kasutage Sadolin EasyCare värvi, mis on vastupidav ja hõlpsalt puhastatav. Nii naudite kauem säravat ja ilusat tooni.

Lisage mänguline nüanss säravate ja tekstuursete ripplampidega ning sarmikus puitmööbliga.

Millised värvid?

J5.03.71 
F8.12.71

2. Kujutlusvõimet õhutav hele lastetuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-manguline-kodu-lastetuba-inspiratsioon-eesti-52.jpg

Soodustage oma lapse arengut ja sütitage kujutlusvõimet stimuleerivate värvide abil. See sügavoranž aken on mänguhimulisele lapsele energiat andev detail.

Jaotage ruum heledamate värviplokkide abil mitmeks tegevusalaks. Tasaste unejuttude nurk värvige taevasiniseks ning mähkmevahetusnurk lõõgastava Tranquil Dawniga.

Asetage aknalauale meelte elavdamiseks mänguasju.


Millised värvid?

J5.03.71 
S1.16.68 
C6.49.48

3. Vabastage lastetuba kõigest üleliigsest ja tooge sellesse lihtsate toonide abil rahu

sadolin-colour-futures-aasta-varv-tahendusrikas-kodu-lastetuba-inspiratsioon-eesti-53.jpg


Asetage asjad õigesse perspektiivi ja looge lapse jaoks rahulik õhkkond. Kombineerige õrnade toonidega värvipalett pastellhallide varjunditega ja looge puhas, vaoshoitud ilme. Lähenege loominguliselt ja lisage kordumatu aktsent poolitusefektiga. Kasutage tumedamat halli ja allosas siniseid alatoone, luues rahuliku selgeveelise järve mulje.

Dekoreerige napilt, et üldilme oleks lihtne ja minimalistlik, vältides kõike, mis võiks häirida rahulikku ööund. Lisage tekstuurne vaip, paigutades selle vastavalt oma istumisasendile, kus saate mugavalt puhata ja jõudu koguda.

Kasulik näpunäide – soetage juba täna värvitester, millega saate mugavalt ja lihtsalt lastetoa toone katsetada.

Millised värvid?

ON.01.70
S4.04.62

4. Inspireerige julgete triipudega loova lastetoaga

sadolin-colour-futures-aasta-varv-loominguline-kodu-lastetuba-inspiratsioon-eesti-54.jpg


Aidake rikkaliku ploomlilla värvi abil väljendada lapsel oma isikupära. Lõõgastava kontrasti saavutamiseks tasakaalustage seda sooja ja trööstivat tooni õhulise kreemja varjundiga.

Horisontaaltriibud lasevad väikesel toal paista tegelikust suuremana. Luksusliku õhkkonna loomiseks värvige triibud erineva laiusega. 

Jäädvustage ühiseid erilisi hetki alates mängudest kuni kunsti ja näputööni, kasutades dekoreerimiseks isetehtud mälestusesemeid nagu akna kohale riputatud kallis paberkett.

Millised värvid?

Z9.19.20
E0.03.72

Kas soovite luua sarnaseid meeleolusid ka enda magamistoas? Vaadake, kuidas muuta oma magamistoa ilmet kasutades Sadolin Aasta Värv 2020 -Tranquil Dawn.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...