Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Ajaproovile vastupidavad kaitsevärvid

Ajaproovile vastupidavad värvid

Mõned pinnad vajavad kaitset. Vaadake, millised värvid sobivad kõige paremini teie kodu erinevatesse ruumidesse.

Kuumuse, aurude, niiskuse ja vilka perekonnaelu mõjudega kokku puutuvate pindade jaoks oleme välja töötanud hulgaliselt vastupidavaid värve.

Kergesti puhastatav värv lastetuppa ja esikusse

Kergesti puhastatav värv lastetuppa

Me mõistame, et laste loovuse arendamise üheks osaks on lasta neil lõbutseda ja aeg-ajalt tekitada mõni korralik segadus. Meie kergesti puhastatavad värvid on löögi- ja kulumiskindlad ning neid saab kergelt lapiga puhtaks pühkida.

Seega, kui teie kodu seinad on langenud loovusavalduse ohvriks või näevad lihtsalt pisut väsinud välja, saate neile kiiresti taas värske ilme anda. Meie värvid on mõeldud teie kodu kaitsma pika aja jooksul, aidates nii vähendada teie jalajälge keskkonnale ja hoolitseda meie planeedi heaolu eest.

Lugege lähemalt kergesti puhastatava värvi kohta.

Puhtamad ja ohutumad köögipinnad

Meie köögivärvid vähendavad bakterite levikut ning loovad tugeva ja vastupidava pinna.

Pritsiv kaste, üle keev pasta, auravad köögiviljad ja aeg-ajalt kõrbema kippuv röstsai – oleme kõik seda kogenud. Kui kavandate köögis remonti, tasub arvestada sellega, et köök on pideva surve all ja peab välja tulema vägagi kuumaks minevatest olukordadest! Meie värvid loovad tugeva ja vastupidava pinna, mis talub hästi igapäevast köögimöllu.

Lugege lisateavet köögivärvi kohta.

Tolmukindel värv põrandaliistudele

Meie tolmukindel värv aitab teie põrandaliiste kaitsta.

Teie seinad ja laed võivad ajaproovile vastu pidada, kuid põrandaliistud tõenäoliselt ilma kriimudeta ei pääse. Madalal põrandal asuvatel liistudel on suurem võimalus saada lööke ja obadusi, samuti koguneb neile tolmu. Meie värv annab põrandaliistudele suurema vastupanuvõime hõõrdumisele ning tolm ei kinnitu nii kergelt värvitud pinnale. Kuna värv on veepõhine, kuivab see kiiresti ja ei ole tugeva lõhnaga, mis omakorda muudab värvimise lihtsaks ning ei mõju halvasti meie sissehingatavale õhule.

Lugege lisateavet põrandaliistu värvi kohta.

Hallitus- ja niiskuskindel värv vannitubadesse

Hallitus- ja niiskuskindel värv vannitubadesse

Olgu tegemist hommikuse duššiga, laste õhtuse vannitamise või nädalalõpu pika lõdvestava vannis ligunemisega – vannitoad puutuvad alati kokku suure niiskusega. Seinte kahjustuste vältimiseks on meie vannitoavärvid niiskus- ja aurukindlad. Lisaks kaitsmisele takistab see ka bakterite ja seente levikut, mis tähendab puhtamat ja tervislikumat keskkonda teie kodus.

Lugege lisateavet vannitoavärvi kohta.

Täiendav kaitse välisseintele

Meie välisvärvid on koorumiskindlad igas kliimas, nii soojas kui külmas.

Kodu välispindade kaitsmine on sama oluline kui sisepindade kaitsmine. Välisseinad peavad vastu pidama igasugustele mõjudele, mida ilmastik neile avaldada võib. Meie välisvärvid on koorumiskindlad igas kliimas, nii soojas kui külmas. Meie värvid püsivad pikki aastaid kirgaste ja puhastena, nii et teie kodu üldilme on kauem kenam.

Lugege lisateavet meie välisseinte värvide kohta.

Kui olete pinna jaoks sobiva värvi välja valinud, lugege vajaliku värvikoguse arvutamise juhist.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...