Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Rakendus Visualizer annab teile kohe realistliku pildi sellest, kuidas näeb teie tuba välja pärast värvimist ning seda on tõesti lõbus ja lihtne kasutada.

Aidake lastel valida oma värviskeem, kasutades rakendust Sadolin Visualizer

Näidake lastele, kui suurepärane näeks nende uus magamistuba välja, kasutades Sadolin Visualizerit.

„Kolisime just uude koju. Kuidas saaksin kaasata lapsed nende uue magamistoa kujundamisse, tehes seda lõbusalt ja praktiliselt?”

Meie hiljutine uuring näitas, et peaaegu pooled lapsevanemad lasevad lastel valida nende uue magamistoa toonid. Lastepsühholoog Lynette Fry leiab, et see on suurepärane idee, eriti, kui olete äsja kolinud.

„Lastes lastel endal värvitoonid valida, tunnevad nad, et on andnud omapoolse panuse uude kodusse,” ütleb ta. „See loob lastes ühtekuuluvustunde.”

„Kui te soovite nende huvi projekti vastu veelgi suurendada, andke neile aimu sellest, mida on võimalik teha. Lapsed armastavad tehnologiat ja seetõttu loob rakenduse Sadolin Visualizer kasutamine suurepärase võimaluse näidata kuidas nende tuba hakkab välja nägema kui see on valmis saanud.”

Kaasake lapsed oma uue magamistoa kujundamisse ning aidake neil end uude majja kolimisel kodusemalt tunda.

Kuidas kasutada rakendust Sadolin Visualizer

Rakendus Visualizer loob teile kohe realistliku mulje sellest, kuidas näeb teie tuba välja pärast värvimist ning seda on tõesti lõbus ja lihtne kasutada.

Peate tegema vaid järgmist:

  1. Avage rakendus Visualizer nutitelefonis või tahvelarvutis
  2. Hoidke ekraan üleval, et vaadata värvitavat seina
  3. Valige üks värv Sadolini värvipaletist
  4. Puudutage värvi, et see ilmuks teie seinast tehtud pildile

See on nii lihtne, et lapsed sirvivad ise saadavalolevaid värve ilma mingite raskusteta. Tegelikult on lapsed selles vallas nii suured spetsialistid, et võivad teilegi mõne nipi õpetada.

Kui neile ei meeldi värv mille nad valisid, saavad nad võtta järgmise ja proovida seni kuni leiavad selle õige – muidugi kui lapsevanem jääb nõusse!

RakenduseSadolin Visualizer kasutamine on lõbus ja praktiline viis anda lastele võimalus oma värviskeem valida.

Tähtsaim näpunäide

Kui olete mures, kuidas lapsed oma uue magamistoaga kohanevad, siis aidake neil leida värvivarjund mis sarnaneb värviga nende lemmikmultifilmist või -raamatust.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...