Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Lapsed kasvavad kiiresti. Alles te värvisite lastetoa beebisiniseks ja juba on teil seal vildikaga vehkiv mudilane, kellel on sisekujundusega omad plaanid.

9 lastetoa värvilahendust, mis peavad ajaproovile vastu

Kui valite ajatu värvilahenduse, ei tüdi ei teie ega teie laps sellest kunagi

"Kardan, et mu laps kasvab varsti oma toast välja. Kas oskate soovitada värvikombinatsioone, mis sobivad ka veidi vanematele lastele?"

Lapsed kasvavad kiiresti. Alles te värvisite lastetoa beebisiniseks ja juba on teil seal vildikaga vehkiv mudilane, kellel on sisekujundusega omad plaanid.

Meie uuringu järgi tunnistavad üle kolmandiku vanematest, et kulutavad oma beebi toa kujundamisele liiga palju raha, nii et majanduslikult oleks mõttekas eelistada mõnd kauakestvat värvilahendust.

Need üheksa klassikalist värvikombinatsiooni kasvavad koos teie lapsega.

Sinakasroheline värv teeb lastetoa rõõmsaks ja pääseb eriti hästi esile, kui seda kombineerida soojade aktsentvärvidega, nagu kollane, oranž või roosa.

Sinakasroheline lahendus

Sinakasroheline värv teeb lastetoa rõõmsaks ja pääseb eriti hästi esile, kui seda kombineerida soojade aktsentvärvidega, nagu kollane, oranž või roosa.

Tänu selle värvi varjundiküllusele võite anda toale täiesti uue ilme lihtsalt aksessuaaride väljavahetamisega, ilma et peaksite hakkama tervet tuba üle värvima.

Millised värvid?

[N9.10.70] (/et/varvi-detailid/n91070)
[N8.20.60] (/et/varvi-detailid/n82060)

Hall ja kollane on üks paremaid sooneutraalseid värvikombinatsioone ning sobib nii beebi kui ka teismelise tuppa.

Hall ja kollane

Hall ja kollane on üks parimaid sooneutraalseid värvikombinatsioone ning sobib nii beebi kui ka teismelise tuppa.

Kahvatute toonidega saate luua armsa ja maheda ilme. Kui aga soovite äkilisemat üldmuljet, mis meeldiks vanematele lastele, valige intensiivsemad toonid.

Millised värvid?

[ON.00.58] (/et/varvi-detailid/on0058)
[F7.31.80] (/et/varvi-detailid/f73180)

See klassikaline värvipaar sobib hästi retrostiilis lastetuppa. Täienduseks võib lisada sinist ja punast värvi vaniku.

Punane ja sinine

See klassikaline värvipaar sobib hästi retrostiilis lastetuppa.

Jahedad sinised seinad tasakaalustavad puitdetailide, mööbli ja aksessuaaride erkpunaseid aktsente. Valige mõni hallikam sinine, mida on lapse kasvades lihtne teiste värvidega kokku sobitada.

Millised värvid?

[T2.32.55] (/et/varvi-detailid/t23255)
[B5.38.49] (/et/varvi-detailid/b53849)

Hoolega läbimõeldud neutraalne värvigamma ei lähe kunagi moest. Et tuba oleks võimalikult õdus, tuleks kombineerida eri tekstuure: villapatjadest ja kohevatest vaipadest kuni värvimata puidust mööblini.

Jahedad neutraalsed

Hoolega läbimõeldud neutraalne värvigamma ei lähe kunagi moest. Et tuba oleks võimalikult õdus, tuleks kombineerida erinevaid tekstuure: villapatjadest ja kohevatest vaipadest värvimata puidust mööblini.

Eriti hubase meeleolu loomiseks värvige üks või ka mitu seina sooja beežikaspruuni tooni.

Millised värvid?

[D6.05.55] (/et/varvi-detailid/d60555)
[E4.05.76] (/et/varvi-detailid/e40576)

Pastellsinine, -roheline, -kollane ja -roosa võib mõjuda väga värskelt ja moodsalt, kui seda kasutada mõistlikus koguses.

Pastelsed aktsendid

Pastelsed toonid ei pea mõjuma läägelt. Pastellsinine, -roheline, -kollane ja -roosa võivad mõjuda väga värskelt ja moodsalt ning sobivad samahästi poisi kui tüdruku tuppa, kui neid kasutada mõistlikus koguses.

Kui värvida näiteks sahtlid, kapiuksed või puitdetailid erinevates pastelsetes toonides, mõjuvad need säravvalge seina taustal väga efektselt.

Millised värvid?

[C3.07.80] (/et/varvi-detailid/c30780)

[S1.05.81] (/et/varvi-detailid/s10581)

Sinine ja valge moodustavad täiusliku värvipaari, mida kasutades on raske eksida. Selline kombinatsioon tekitab õhulise ja merelise tunde, kuid sama hästi nagu mereäärsesse suvilasse sobib see ka linnakorterisse.

Sinine ja valge

Sinine ja valge moodustavad rahuliku värvipaari, mida kasutades on raske eksida. Selline kombinatsioon tekitab õhulise ja merelise tunde, kuid sama hästi nagu mereäärsesse suvilasse sobib see ka linnakorterisse.

Sügavsinise ja valge kombinatsioon mõjub efektselt, kuid sellest on lihtsam aja jooksul tüdineda. Valige mõni mahe kahvatusinine toon, mis sobib kenasti ka väikese tüdruku tuppa.

Millised värvid?

[S6.11.73] (/et/varvi-detailid/s61173)
[ON.00.87] (/et/varvi-detailid/on0087)

Must ja valge

Mustvalge värvigamma tundub lastetoa jaoks ebahariliku valikuna, kuid see võib mõjuda üllatavalt mänguliselt.

Must ja valge

Mustvalge värvigamma tundub lastetoa jaoks ebaharilik valik, kuid see võib mõjuda üllatavalt mänguliselt. Kui kasutate ainult valget ja musta, võite eksperimenteerida nii paljude eri mustritega, kui soovite – täppidest sebravöötideni.

Tore mõte on värvida mõni sein või kapiuks tahvlivärviga. Hiljem, kui teie lapsel kujunevad välja lemmikvärvid, saate värvilahendust hõlpsasti rikastada mõne erksa aktsendiga.

Millised värvid?

[ON.00.18] (/et/varvi-detailid/on0018)
[ON.00.87] (/et/varvi-detailid/on0087)

Roheline värv sobib beebi tuppa imehästi. See on piisavalt rahustav, et mitte beebi und häirida, ja samas piisavalt virgutav, et arendada keskendumisvõimet.

Roheline rohelisel

Roheline värv sobib beebi tuppa imehästi. See on piisavalt rahustav, et mitte beebi und häirida ja samas piisavalt ergutav, et arendada keskendumisvõimet, mis on eriti oluline ajal, kui laps õpib rääkima.

Kasutage seintel, puitdetailidel ja aksessuaaridel erineva toonaalsusega rohelist. Kõige erksamad värvid lisage aktsendina, et selline värvilahendus ei mõjuks beebile liialt stimuleerivalt.

Millised värvid?

[K9.60.43] (/et/varvi-detailid/k96043)
[J0.41.71] (/et/varvi-detailid/j04171)

Mitmevärvilise lahendusega saate tagada, et laps oma toast kunagi ei tüdi.

Värvide vikerkaar

Mitmevärvilise lahendusega saate tagada, et laps ei tüdi oma toast ka suuremaks kasvades.

Mitmevärvilisel toal on ka see eelis, et sisekujundust saab aja jooksul hõlpsalt kohandada – kui laps kasvab ja tema maitse muutub, saate mõne värvi välja jätta ja lisada uusi.

Millised värvid?

[B6.28.59] (/et/varvi-detailid/b62859)
[R8.50.50] (/et/varvi-detailid/r85050)
[H2.44.74] (/et/varvi-detailid/h24474)

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...