Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Järelejäänud värv võimaldab kodu muudele elementidele loominguliselt läheneda

7 leidlikku ideed järelejäänud värvi kasutamiseks

Kuidas järelejäänud värvi loominguliselt kasutada?

Värv pakub mitmesuguseid võimalusi oma loovuse väljendamiseks, samuti saab värvi abil anda uue hingamise vanadele või igavatele esemetele – alustades mööbli restaureerimisest ning lõpetades seintele mustrite värvimisega. Kui kasutate järelejäänud värvi ja sellega pikendate kodus leiduvate esemete eluiga, aitate säästa ka keskkonda.

1. Nutikad tsoonid

Jagage oma tööruum värvibloki abil tsoonideks.

Lisage toale täiendavat sügavust, kasutades selleks järelejäänud värve. Looge mingi tegevuse jaoks (nt. lugemise, õppimise või lõõgastumise) eraldatud ala. See on suurepärane lahendus kompaktse elu jaoks.

2. Isikupärastage esemeid

Lisage tavalistele lillepottidele ja vaasidele natuke värvi, et need ümbrusest eristuksid.

Lisage tavalistele lillepottidele ja vaasidele natuke värvi, et need ümbrusest eristuksid ning külalisi võluksid. Võite need üleni värviga katta, et täiendada äsja värvitud tuba, samas võite tänapäevasema ilme saavutamiseks lisada mustreid ja triipe.

3. Seinale riputatud esemed

Andke pildiraamidele uus hingamine, kaunistades neid järelejäänud värvi abil.

Lisage toale eripära, luues omaenda meistriteos. Värvitud raamid ja rippuvad kaunistused lisavad seinale erinevaid toone ning tekstuure. Saate ära kasutada järelejäänud värvi ning ühtlasi anda vanadele raamidele värske ilme.

4. Värvige mustreid

Vaba käega maalitud vormid lisavad kodukujundusse hoogsat loomingulisust.

Laske fantaasial lennata ja taaselustage sein olenemata sellest, kas kasutate šabloone või joonistate vaba käega. Võite kasutada keerulisi mustreid või lihtsaid, samas julgeid ringe, et lisada natuke isikupära.

5. Värskendage mööblit

Järelejäänud värvi saab kasutada mööbli kohandamiseks.

Mööbli väljanägemist võib täielikult muuta läbimõeldud värviskeemi abil. Teie enda kohandatud mööbel on ainulaadne ja sobib ideaalselt kokku teie koduga. Et muuta tuba veidikene lõbusamaks, lisage värvi sahtlite esikülgedele või hoopis toolijalgadele.

6. Tooge esile sisemised pinnad

Seinakappide või sahtlite sisemuse värvimine annab neile põneva uue ilme

Miks mitte lisada seinakappide ja sahtlite sisemusele veidi värvi? Pisiasjadele ootamatu tähelepanu osutamine muudab teie köögi kindlasti säravamaks ja toob teie näole naeratuse, kui sahtlist midagi otsite! Värvilaigud aitavad nipsasjakesi klaasustega kapis paremini esile tuua.

7. Toetage oma kogukonda

Annetage järelejäänud värv kohalike kogukondade hüvanguks.

Värvi annetamine on suurepärane viis maailma muutmiseks. Teie annetatav värv võib avaldada positiivset mõju kogukondadele ja inimeste eludele (alustades koolidest ning lõpetades kohalike raamatukogudega).

Selleks et järelejäänud värv oleks taaskasutamiseks sobilik, peab värvipurk olema kindlalt suletud. Järelejäänud värvi tuleb hoida püstises asendis ja kaitsta külmumise eest.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...