Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kuna nüüdsel ajal paljudes kodudes ruumi teadagi napib, võib see, kuidas te oma ruumi jagate, teie kodust elu tohutult mõjutada.

5 nutika ruumikasutuse ideed kaks-ühes-lastetoa jaoks

Anname nõu, kuidas luua lastetuba, mis oleks niihästi kena kui ka praktiline.

“Ootame oma esimest last ja hakkame oma vaba tuba kasutama nii laste- kui ka külalistetoana. Kuidas me saaksime ruumi maksimaalselt ära kasutada?”

Kuna paljudes kodudes ruumi teadagi napib, võib see, kuidas te oma ruumi jagate teie kodust elu tohutult mõjutada.

Isegi kui teil on vaba tuba, vajate seda tõenäoliselt ka muuks otstarbeks kui lastetoaks.

Külalistetoa ja lastetoa kaks-ühes-lahendus vajab hoolikat planeerimist ja veidi värvi. Kuid kui seda õigesti teha on teil olemas nii tore tuba kuhu majutada külas olevaid vanavanemaid, samas ka õdus beebinurk.

Elegantne neutraalne värvipalett on heaks lähtepunktiks kõikide magamistubade kujundamisel, eriti juhul, kui selles magavad eri vanuses pereliikmed.

1. Neutraalne territoorium

Elegantne neutraalne värvipalett on heaks lähtepunktiks kõikide magamistubade kujundamisel, eriti juhul, kui selles magavad eri vanuses inimesed.

Kui teie vaba tuba on väiksevõitu, kujundage see heledama ja õhulisema mulje loomiseks jahedates ja kahvatutes toonides nagu merekarbi- või terashall.

Õdusama ja intiimsema meeleolu saamiseks valige mõni neutraalne toon spektri soojemast otsast, näiteks kakao-, kastani- või liivakivipruun.

Millised värvid?

[F2.14.66] (/et/varvi-detailid/f21466)
[E4.05.65] (/et/varvi-detailid/e40565)
[E4.05.55] (/et/varvi-detailid/e40555)
[E4.05.45] (/et/varvi-detailid/e40545)

Varjundiga toonid aitavad luua mängulise lahenduse, mis on niihästi kena kui ka moodne.

2. Pastelselt kaunis

Kui unistate klassikalisest lastetoast, aga soovite siiski, et ka vanaisa ennast selles toas hästi tunneks, asendage suhkruroosa ja beebisinine täiskasvanulikuma värvivalikuga.

Kaaluge näiteks elegantset pastelset aprikoosi-, ploomi-, lavendli- või münditooni. Sellised varjundiga toonid on täiuslikuks kompromissiks armsa ja elegantse vahel ning aitavad luua mängulise toa, mis on nii kena kui ka moodne.

Millised värvid?

[A6.04.83] (/et/varvi-detailid/a60483)
[E4.05.76] (/et/varvi-detailid/e40576)

Laiad vertikaalsed triibud lapsevoodi juures näevad ülimalt stiilsed välja, eriti soojades neutraalsetes või pastelsetes toonides.

3. Jaga ja valitse

Kui soovite toa tsoonideks jagada, võite näiteks luua aktsentseina lapsevoodi juurde või voodipäitsisse.

Laiad vertikaalsed triibud lapsevoodi juures näevad ülimalt stiilsed välja, eriti soojades neutraalsetes või pastelsetes toonides.

Täiskasvanutele mõeldud toaosale jõulisema ja stiilse ilme andmiseks võite kujundada sinna toon-toonis sulanduvate värvidega seina (Ombre-stiil), kasutades oma lemmikpastelltooni koos tugevama varjundiga, mis loob meeldiva kontrasti. Rõõmsa meeleolu loomiseks proovige näiteks kahvatut võikollast koos sidrunikollasega.

Millised värvid?

[FN.01.85] (/et/varvi-detailid/fn0185)
[EN.02.85] (/et/varvi-detailid/en0285)
[D4.04.71] (/et/varvi-detailid/d40471)

Et kogu põrand ei oleks täis mähkmeid ja kreemipudeleid, paigutage lapsevoodi või sohva alla ratastel või üksteise otsa laotavaid hoiukaste.

5. Kasutage ruumi arukalt

Kui teil on raske kõike ära mahutada, tasuks ehk mõelda mööblivalikule. Laia voodi võiks näiteks asendada lahtikäiva diivaniga, millel oleks mõnus ka last toites istuda.

Beebid on küll väiksed, kuid nendega käib kaasas palju pudi-padi, mida tuleb hoida käepärast. Et kogu põrand ei oleks täis mähkmeid ja kreemipudeleid, paigutage voodite alla ratastega või üksteise otsa laotavaid hoiukaste.

Lapsevoodi ümber rippuv kardin on lihtne võimalus luua

6. Jagage ruum kardinaga

Kardin või sirm lapsevoodi ees on lihtne võimalus luua n-ö lisatuba ja illusioon eri ruumidest.

Tähtsaim näpunäide

Elavdage neutraalset värvilahendust toataimede ja raamitud fotodega. Perepiltidega sein on suurepärane võimalus ruumi isikupärastada ning seda saab hiljem täiendada uute fotodega, mis kajastavad teie lapse arengut.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...