Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Ühendage värvid looduslike materjalidega ning looge endale tervislik ja keskkonnasõbralik kodu.

4 võimalust oma kodus lilletoonide kasutamiseks

Vaadake, kuidas mõjuvad erinevates ruumides lillepalettide nüansid, luues jätkusuutliku pelgupaiga ja loodusliku õhkkonna ning tõstes üldist heaolutunnet.

Kodu kujundamiseks valitud värvid väljendavad teie isikupära, kuid ühtlasi võivad mõjutada ka kodu meeleolu. Teatud värvide kombineerimine looduslikest materjalidest valmistatud esemetega aitab luua tervisliku ja samas ka keskkonnasõbraliku eluaseme. Lillepalettide peale mõeldes võivad küll esmalt silme ette kerkida õitsvate lillede kirkad ja intensiivsed värvid, kuid edu peitub siiski loomulikus neutraalsuses.

Avarusetunde loomine

Kasutades loodusest inspireeritud tagasihoidlikke värvitoone saate luua avara ruumi tunde

Tuhmlillad ja -roosad toonid muudavad elutoa rahulikuks pelgupaigaks. Tagasihoidlikud toonid täiendavad üksteist ja loovad avarusetunde. Kombinatsioonis valgega tekitavad need värvid mulje varasest hommikuvalgusest. See kombinatsioon toob esile potililled, mille erksad rohelised toonid on kontrastiks ümbritsevatele neutraalsetele värvidele.

Tähtsaim nõuanne: taimede koju toomine ja seintel veepõhiste värvide kasutamine parandab ruumi õhukvaliteeti.

Teie salaaed

Romantiline, kuid salapärane värvitrend

Kontrastsed pooltoonid nagu pastell-lilla ja kahvatu mündiroheline loovad aialaadse õhustiku. Neutraalsete värvide tugevus peitub nende võimes ruumis olevaid eredaid toone esile tõsta ja ruumi ennast avardada.

Maalähedased pruunikad värvid ja puitmööbel rikastavad aiaefekti veelgi, läikiv-valged toonid aga tasakaalustavad talitsetud varjundeid. Lillemustrite ja toataimede lisamine tugevdab õuemuljet, luues nii teile oma väikese salaaia.

Tähtsaim nõuanne: pehmete pooltoonide kasutamisel ei ole vaja ruumi avardamiseks ja heledamaks muutmiseks soetada tugevaid valgusallikaid. Nii säästate raha ja hoiate kokku planeedi energiat.

Paradiisi jume

Looge rahulik meeleolu, kasutades tuvihalli ja aktsendina kahvaturoosat.

Iga ruum ei vaja kontrastseid värve, kooskõla toob rahu. Tuvihall põhivärv kahvaturoosade aktsentidega sobib magamistoa taustavärviks suurepäraselt. Hõbedaste, kahvatulillade ja kreemjate toonide kasutamine loob rahuliku ja rauge meeleolu.

Tähtsaim nõuanne: riputades seintele orgaanilisi esemeid, tuues tuppa taimi ja kasutades lillemustrilisi voodilinu, lisate paleti looduslikule peateemale tekstuuri ja aktsenti.

Looduslikult julge

Nutikad värvimisvõtted aitavad vana mööbli ilmet värskendada ja uue elustiiliga sobitada.

Kasutades lillevärve seikluslikes paarides, saate luua kodus turgutava ja lõdvestava õhkkonna. Tuhmlilla ja männiroheline tekitavad metsa meenutava õhkkonna, mida saab veelgi võimendada puitmööbli või laudpõrandaga. Tumedat tooni detailid rõhutavad lilla rikkalikkust, kuid säilitavad selle nüansid.

Tähtsaim nõuanne: Taaskasutatavatest materjalidest (näiteks puust) valmistatud mööbli ostmine aitab luua soovitud looduslikku õhkkonda ja ühtlasi säästab planeeti.

Läbimõeldult valitud värvid ja looduslikud paletid võivad olla positiivse mõjuga nii teile kui teie kodule. Planeedi säästmiseks ja värviga suurema pinna katmiseks lugege meie nõuannet, kuidas saavutada väiksema värvikogusega rohkem.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...