Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Otsid ideid kodukaunistamiseks? Leia inspiratsiooni julgest värvitrendist, mis sisaldab nii tsitruselisi toone kui ka erksaid siniseid.

Ülista kaost koos julge värvipaletiga

Otsid ideid kodukaunistamiseks? Leia inspiratsiooni sellest julgest värvitrendist.

Kas tunned, et tahaks end tõeliselt vabaks lasta? Sel juhul oled õnnega koos, sest selle aasta üks populaarsemaid värvitrende peegeldabki endas meeletusi ja raamidest väljamurdmist, oma väikeste kiiksude ja puuduste ülistamist ning oma isikupärase stiili valjuhäälset kehtestamist!

Värvitoonid, mis selle trendiga kaasnevad, on kõrge oktaanarvu ja energiasisaldusega, justkui hurjutades ja hüüdes kelmika pilguga: "Jalamaid maast lahti ja tegutsema!". Nii et ole vapper ja lase värvidel omavahel mõõtu võtta. Kombineeri omavahel tsitrusetoone nagu kihisev sidrunikollane ja särtsakas laimiroheline või pane kokku dramaatiline kombinatsioon tujukast sinakasrohelisest ja leegitsevast oranžist.

Kui aga kontrastide heitlus pole päris sinu stiil, siis on ka harmoonilisemaid alternatiive. Otsi selle trendi värvipaletis sisalduvaid siniseid toone nagu ultramariin ja taevasinine ning lisa kontrastiks näpuotsaga kirkamaid toone, kasutades selleks värvilisi aksessuaare ja kunstiteoseid.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...