Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Enamik kolijatest kibeleb koheselt kujundama asuma, eriti kui tegemist on pereinimestega.

Ökonoomsed värviideed kaunitele elutubadele

Looge lõõgastavad ruumid kogu perele – peresõbraliku eelarvega.

„Meil ei ole pärast kolimist palju sääste alles jäänud, kuid sooviksime luua vaoshoitud eluruumi, kus kogu pere saaks koos aega veeta. Mida saaksime teha?”

Kolimine võib olla kulukas ja neelata olulise osa rahast, mis oli mõeldud uue elukoha üles vuntsimiseks. Enamik kodusoetajatest kibeleb koheselt kujundama asuma, eriti kui tegemist on pereinimestega.

Meie hiljutise uuringu kohaselt väidab 60% inimestest, et kolimise järel on nende ülesannete loendis kõrgeimal kohal elutuba, seetõttu on meil pakkuda kuus viisi meeldiva elutoa loomiseks – tehes seda ökonoomseid värviideid kasutades.

Võite värvida diivani taguse seina oma lemmiktooni. Seejärel valige toon-toonis värv seintele, kus asuvad aknad.

1) Võtke omaks mitmevärvi lahendus

Ei saa lubada endale kogu toa värvimist? Proovige selle asemel hoolikalt planeeritud mitmevärvi lahendust. Võite värvida diivani taguse seina oma lemmiktooni. Seejärel valige toon-toonis värv seintele, kus asuvad aknad. Eriti hästi töötab sel puhul sinakasrohelise erinevate varjundite varieerimine.

Millised värvid? Proovige toone Q1.31.49, Q1.20.69 ja Q6.09.81.

See on lõbus viis süstida veidi energiat lihtsasse valgesse ruumi. Valige julged värvid ukseraamidele, seejärel värvige uks neid täiendava värviga.

2) Värvige uksed kontrastsetes värvitoonides

See on lõbus viis süstida veidi elavust lihtsasse valgesse ruumi. Valige julged värvid oma ukseraamidele, seejärel värvige uks neid täiendava värviga – näiteks sinine raam oranži uksega või indigosinine raam kollase uksega. Lastele meeldivad erksad värvid ja kulud on kontrolli all, kuna teil pole palju pinda mida katta.

Millised värvid? T2.32.55 koos tooniga D1.58.49 või W7.07.34 koos tooniga F2.40.60

Valides raamidele tumedama varjundi kui seintele, saate boonuseks ruumi, mis tundub suuremana.

3) Keskenduge raamidele

Kui teie südames on koht konkreetsele värvile, mida te ei söanda seintel kasutada, saate luua sama rabava efekti, värvides selle asemel akna ja ukseraamid. Valides raamidele tumedama varjundi kui seintele, saate boonuseks ruumi mis tundub suuremana.

Millised värvid? Proovige toone H8.21.30, W7.07.34 või T4.43.26

Kui teie südames on koht konkreetsele värvile, mida te ei söanda seintel kasutada, saate luua sama rabava efekti, kui värvite selle asemel mööbli, riiulid ja ukseraamid.

4) Lööge oma raamaturiiulid särama

Kui teil on sisseehitatud raamaturiiulid või seinariiulid, proovige värvida need heledates toonides, et elutoa värviskeemi elavdada. Võite isegi värvida iga riiuli erinevas värvitoonis, et saavutada mängulist vikerkaare-efekti või valida veidi erinevad varjundid harmoonilise ilme loomiseks. Ilme täiustamiseks seadke oma raamatud värvide järgi.

Millised värvid? Proovige toone [B6.51.30] (/et/varvi-detailid/b65130), [G0.68.75] (/et/varvi-detailid/g06875), [K9.60.43] (/et/varvi-detailid/k96043) ja [S6.54.34] (/et/varvi-detailid/s65434)

Kui vajate veidi rahulikumat keskkonda, loovad kahvaturohelised ja violetsed värvitoonid rahustava värviskeemi

5) Valige rõõmsad toonid

Värv suudab tõesti tuju parandada. Eredatel toonidel on kõige ergutavam mõju, eriti kui valite soojad toonid nagu kollased ja oranžid. Kui vajate veidi rahulikumat keskkonda, loovad kahvaturohelised ja violetsed värvitoonid rahustava värviskeemi.

Millised värvid? Ergutavate toonidena proovige toone F5.14.84 või D9.46.67, rahustavate toonidena proovige toone T0.12.73 või Z9.10.60

Tähtsaim näpunäide

Lõpliku lihvi andmiseks kasutage taskukohaseid aksessuaare, nt diivanipatju, värvilist keraamikat või värvitud pildiraame.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...