alt1
Sadolin Toonitester

Leia oma lemmiktoon

Kiiresti, mugavalt ja ilma käsi määrimata. Tänu sisse-ehitatud minirullile saate mugavalt katsetada, kuidas valitud toon teie ruumis välja nägema hakkab.

Kuidas alustada?

Sadolin toonitester – katsetage erinevaid toone oma kodu seinal

 

Enne värvimise alustamist on mõistlik katsetada erinevaid toone, et kontrollida, kas need sobivad näiteks teie lemmiktugitooli või värvilise vaibaga. Sadolin Toonitestri abil on see imelihtne. Tänu sisse-ehitatud minirullile, saate tooniproovi kanda otse seinale, ilma käsi määrimata. Nii näete kohe, kuidas valitud toon (ümber)kujundatavas toas välja nägema hakkab. Enam pole vaja eraldi väikseid koguseid toonida, et tooni katsetada, Värvirulli ja -alustega mäkerdada veel enne kui õige toon valitud. Lihtsalt sirvige toonikataloogi ja soetage huvi pakkunud toonides Sadolin Toonitester.

Mis on teie lemmikvärv?

 

Toa värvilahenduse väljavalimine on loominguline töö, millele võib kuluda palju aega. Kas teile meeldib näiteks punasest värvist õhkuv soojus ja erksus, kuid te pole veendunud, et toon sobiks kokku teie uue retrolauaga või mõne muu neutraaltoonides mööbliesemega? Pange oma järgmisele kujundustööle nutikas ja tõhus algus ning langetage otsus kiiremini Sadolin Toonitestri abil, ilma et peaksite loovuse arvelt järeleandmisi tegema! Toonitester annab teile võimaluse värviideid järele proovida ja veenduda, et uusimad värvitrendid teie interjööriga sobiksid. Kuna otsustamine võib sageli keeruline olla, soovitame proovida mitut kindla tooni eri varjunditel põhinevat värvipaletti. Kandke need seinale üksteise kõrvale, et teha teadlikum otsus selle põhjal, kuidas toonivarjund tegelikkuses välja näeb. Värvimisel on hea ettevalmistus pool võitu!

Toon on valitud? Valige omale sobivaim toode Sadolin Ambiance valikust

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla