Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
alt1

Lugege, kuidas puhastada ja hoida pintsleid

Lugege pintslite puhastamise ja hoidmise juhendit.1) Remont on pooleli ja tahate pintsleid öö läbi niiskena hoida? Sel juhul pole vaja neid põhjalikult puhastada. Mässige pintslite harjased ja rullid liibuvasse kilesse või pange õhukindlasse plastikaatkotti. Tihendage vart maalriteibiga ja pange kuiva kohta kuni kaheks päevaks.

2) Pärast värvimistöö lõppu tuleb pintslid ja rullid korralikult puhastada. Kõigepealt kraapige maha nii palju värvi kui võimalik.

3) Kui kasutasite vesialusel värvi, leotage pintslit või rulli umbes 2 tundi soojas vees. Kuivatage puhta lapiga ja pange kuiva kohta hoiule.

4) Kasutasite lahustialusel värve? Valage väike kogus lahustialusel puhastusvahendit väiksesse purki või anumasse ja hõõruge pintslit vastu selle külgi, et lahusti tungiks harjaste vahele. Leotage umbes 2 tundi, kuivatage puhta lapiga ja pange kuiva kohta hoiule.

5) Lahusteid ei tohi kraanikaussi valada; kui olete pintslid puhastanud, jätke purk või anum avatuna 24 tunniks seisma. Kui värv on põhja vajunud, saate valada järelejäänud lahusti pudelisse ja seda hiljem uuesti kasutada. Enne purgi äraviskamist laske värvil täielikult kuivada. Et viia lahusti kogus miinimumini, kasutage nii väikest purki või anumat kui võimalik – meie planeet on selle eest tänulik!


 
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...