Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Sadolin Visualizer võimaldab teil luua virtuaalse pildi sellest, milline hakkab nägema teie ruum välja pärast värvimist. Tänu sellele on teil lihtsam oma maalriga ideid jagada.

Mida rääkida maalriga

Kujundage oma uus kodu soovitud viisil, kasutades meie kasulikke näpunäiteid, kuidas toimib hea koostöö maalriga.

„Soovin palgata maalrit oma kodu värvitöödeks. Kuidas tagada, et saadud tulemus vastaks täpselt minu ootustele?”

Maja värvimisel on võtmeks suhtlemine.

Kui soovite, et maaler muudaks teie uue maja unistuste koduks, peate olema konkreetne, et vältida asjatuid tõrkeid mis võivad ette tulla.

Siit leiate käepärase juhendi selle kohta, kuidas palgata õige maaler ja mida tuleb rääkida:

Kui teile meeldib, kuidas sõbra maja on värvitud, küsi julgelt maalri kontaktandmeid. Kui saate maalrile jälile, paluge kindlasti lisaks näiteid tehtud töödest, enne kui käed lööte.

1) Küsige soovitusi

Enne kui palkate mõne maalri, küsige soovitusi inimestelt keda tunnete ja usaldate.

Kui teile meeldib, kuidas sõbra maja on värvitud, paluge temalt maalri kontaktandmeid.

Kui maalriga kohtute, küsige näiteid tehtud töödest enne kui käed lööte.

2) Kohtuge maalriga isiklikult

Mida rohkem ja avatumalt te maalriga räägite, seda tõenäolisemalt saab ta aru teie visioonist ja viib selle ellu.

Leppige maalriga kokku sobiv aeg kohtumiseks. Selgitage talle täpselt mida vajate, tuues välja kõik konkreetsed üksikasjad mis on teile olulised.

Mida rohkem ja avatumalt te maalriga räägite, seda tõenäolisemalt saab ta aru teie visioonist ja viib selle ellu.

3) Näidake talle, mida vajate

Selgitamine on tähtis, kuid parim viis tagada, et maaler ka asjast õigesti aru on saanud, on näidata, mida soovite tegelikult värvida.

Sel etapil on ka otstarbekas leppida kokku töö tegemiseks kuluv aeg ja millal täpselt kellaajaliselt maaler teie kodus töötab. Kooskõlastage tööpäevade algus- ja lõpuaeg ning pange paika, kas need hõlmavad ka nädalavahetust või mitte.

4) Arvutage välja, kui palju värvi vajate

Alati on mõistlik arvutada värvikulu, enne kui maalrilt hinnapakkumist küsima hakkate. Parim viis meelerahu tagamiseks on teada, et maksate töö eest õiget hinda.

Veebipõhine Sadolini värvikalkulaator aitab teil teha seda mõne sekundiga. Kui olete leidnud sobiva värvi Sadolini veebisaidilt, sisestage lihtsalt oma ruumi mõõdud ning uste ja akende arv, et kalkulaator arvutused teie eest ära teeks.

Teid ei pruugi alati läheduses olla, kui maaler värvimistöid teeb, seepärast koostage talle üksikasjalik loend kõigist vajalikest töödest, et ta saaks järge pidada.

5) Koostage loend ja kontrollige see veelkord üle

Teid ei pruugi alati läheduses olla kui maaler värvimistöid teeb, seepärast koostage talle üksikasjalik loend kõigist vajalikest töödest, et ta saaks järge pidada.

Lugege oma loend pärast koostamist kindlasti üle, veendumaks, et kõik sai õigesti kirja – väike sulevääratus võib tähendada seda, et magamistoa asemel saab üle värvitud hoopis vannituba!

Lisage maalri ülesannete nimekirjale ka värvide loend, mida ta saab vajaduse korral töö käigus kasutada.

6) Olge värvide osas täpne

Andke oma maalrile täpne värvi nimetus mida ta peaks kasutama koos tootekoodiga, et vältida võimalikku arusaamatust.

Lisage maalri ülesannete nimekirjale ka värvide loend mida ta saab vajaduse korral töö käigus kasutada.

7) Hankige õiget tüüpi värv ja sobiv lõppviimistlus

Lõppviimistlus võib oluliselt mõjutada seda kuidas värv seinal või mööbliesemetel välja paistab. Veenduge, et teie maaler teab täpselt, millist lõppviimistlust te iga pinna jaoks soovite ja lisage see tema ülesannete loendisse.

Arvestage sellega, et teatud ruumides võib osutuda vajalikuks kasutada spetsiaalset värvitüüpi. Vannitoas peab kasutama niiskus- ja hallitusskindlat värvi, köögis peab kasutama pesukindlat värvi.

8) Vaadake töö üle

Kui töö on valmis, vaadake kõik põhjalikult üle koos maalriga. Kas olete lõppviimistlusega täiesti rahul? Kas leidub väikesi värvipindu mis vajaksid veel viimistlemist? Kui jah, siis öelge maalrile enne kui ta värvipintslid ära pakib.

Tähtsaim näpunäide

Värvitavast ruumist väikese joonise visandamine on kasulik viis vältida vigade tekkimist. Te ei pea olema andekas kunstnik – lihtsalt lisage kõige olulisemad elemendid nagu seinad, uks ja aknad. Kasutage nooli, et osutada millist värvi ja lõppviimistlust tuleks neist igaühel kasutada.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...