Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Louise'i innukas lähenemine ja trendiennustaja oskused on teinud temast iga-aastaste värvitrendide ennustamisel hea abilise.

Meie värvitrendide meeskond

_Louise Smith_ Ülemaailmsete värvitrendide vanemdisainer Minu meelest on kõik rohelised ja sinised toonid lihtsalt imelised, kuid minu lemmikute tipus troonib sinakasroheline. See toon ühendab endas rohelise värvi rahustava olemuse, sinise leevendava mõju ning sulandab neist kahest kokku väga ilusa ja loomingulise tooni.

Louise'i innukas lähenemine ja trendiennustaja oskused on teinud temast iga-aastaste värvitrendide ennustamisel hea abilise.

Louise Smith on meie Globaalse Esteetikakeskuse Ülemaailmsete värvitrendide vanemdisainer, kus tema ja disainiekspertide tiim tegelevad igapäevaselt sellega, et ennustada tuleviku värvitrende, mis ühel hetkel hakkavad mõjutama meie kodukaunistamise viise. Louise aitab kaasa eelseisva aasta värvitrendide tuvastamisel, arendamisel ning värvitrende reaalsuseks muutva kataloogi Colour Futures kirjutamisel.

Enne meeskonnaga ühinemist õppis Louise tekstiilidisaini ning töötas üle 12 aasta Ühendkuningriigi sisekujundusbrändidega, luues värvikollektsioone ning juhendades inspireerivat fotokunsti.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...