Nagu koogi küpsetamisel, on ka kodukujundamisel eduka tulemuse saavutamiseks oluline hoolikalt planeerida ja ette valmistada.

Kuidas osaleda meie ühepäevases kodukujundamise väljakutses

Järgige meie samm-sammulisi juhiseid, et värvida oma ruum ülilühikese ajaga.

„Lõpuks leidsin endas motivatsiooni värvimistöödeks, mida olin edasi lükanud, aga kuidas kujundada tuba ühe päevaga”

Teame, kuidas hoogustada kodukujundamist peale närvesöövat kolimist ning nüüd on aeg käised üles käärida ja haarata kätte värvipintsel!

Nagu koogi küpsetamisel, on ka kodukujundamisel eduka tulemuse saavutamiseks vaja hoolikalt planeerida ja ettevalmistusi teha. Kuid ärge kaotage silmist oma eesmärki - kaunilt värvitud ruum, mida uhkusega oma sõpradele näidata.

Soovite teada, kuidas seda teha? Meie samm-sammulisi juhiseid on kerge järgida:

Kui te ei ole veel alla laadinud Sadolin rakendust Visualizer, tehke seda nüüd ja valige oma värv ja tooted Sadolin värvipaletist.

Enne kui alustate

1. Eemaldage kila-kola

Vabanege järelejäänud kolimiskastidest ning vanast mööblist, mille jaoks teil ruumi ei ole. Tõstke kõik järelejäänud asjad toa keskele ja katke need tolmukattega.

Soovite teada saada, kui palju värvi vajate? Kasutage Sadolini värvikalkulaatorit

2. Tehke kindlaks, kui palju värvi vajate

Valige värv Sadolini veebisaidilt ja sisestage oma toa mõõdud Sadolini värvikalkulaatorisse. Tehke kiire arvutus ja saate teada, kui palju värvi ostma peate.

3. Hankige tööks sobivad tööriistad

Kontrollige, kas olemasolevad pintslid, rullid ja värvivannid on puhtad. Kui ei, lisage need oma ostunimekirja koos kvaliteetse maalriteibi rulli ja teie valitud Sadolini värviga.

Puhastage seinad ning valmistage need ette

Värvimispäev

1. Puhastage seinad ning valmistage need ette

Täitke väikesed praod ja augud pahtliga ning laske kuivada. Seejärel lihvige õrnalt pind ning pühkige tolm niiske lapiga. Paigaldage ümber värvitava ala maalriteip.

2. Alustage värvimistööga

Kõigepealt kasutage väikest pintslit ja värvige kuni paarisentimeetrine piirjoon servade ümber, seejärel värvige ülejäänud sein, kasutades rulli.

3. Nautige!

Seadke end mugavalt istuma ning nautige oma väljateenitud tassikest teed!

Tähtsaim näpunäide Kui teil on aega ainult ühe värvikihi pealekandmiseks, veenduge, et rull on korralikult kaetud, kuid mitte liiga küllastunud.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla