Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Jagatud rõõm on kahekordne rõõm – meie usume, et sama tõde kehtib ka Sadolini värvide kohta.

Kasuta sõprade, pereliikmete ja asjatundjatega värviideede jagamiseks ning vahetamiseks uut visualiseerimisrakendust Sadolin Visualizer


Home screen

Jagatud rõõm on kahekordne rõõm – meie usume, et sama tõde kehtib ka Sadolini värvide kohta.

Meie uue visualiseerimisrakendusega saad ideaalse tooni leidmiseks katsetada sadade erinevate värvidega, moodustades neist mitmesuguseid värvikombinatsioone ning vahetades sel teemal ideid sõprade, pereliikmete ja asjatundjatega.

Visualiseerimisrakenduse abil saad värviideid jagada kiiresti ja hõlpsalt. Skanni ruumi, mida soovid värvida ning puuduta soovitud värvi valimiseks ekraani.

Kui oled oma fotod või videod salvestanud projekti, saad need ühe puudutusega meilitsi teele panna või Facebooki ja Twitterisse postitada ning neid kõigiga jagada!

Kuna meie elu on väga tihedalt seotud lähedaste sõprade ja pereliikmetega, siis on iseenesestmõistetav, et tahaksid nendega nõu pidada selle üle milliste värvidega oma kodu kaunistada.

Võid isegi paluda neil lisada omaenda värvisoovitused ja vaadata, kuidas nende valitud värvid tegelikkuses sinu seintel välja näevad.

Colour overview

Lisaks saad soovi korral pöörduda individuaalseks nõustamiseks eksperdi poole, kes annab sinu värvilahendustele asjatundliku hinnangu. Kõik on sinu enda otsustada.

Visualiseerimisrakendus on uus ja huvitav vahend, mille abil leiad paljude võimaluste hulgast just endale sobiva värvikombinatsiooni, olgu sinu eelistuseks siis kas tumedad dramaatilised värvid või kaunid pastelltoonid.

Laadi tasuta alla uus rakendus Sadolin Visualizer, mis annab sulle inspiratsiooni värvikate ideede sünniks, jagamiseks ja elluviimiseks!

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...