Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
CF17 considered luxury 1A

KAALUTLETUD LUKSUS


Maailmas, kus meil on võimalik saada pea kõik, mida vaid soovime, on mälestused esemetest võrreldamatult tähtsamad. Kaalutletud luksus peegeldab uut elustiili; uut tarbijakultuuri, milles väärtustatakse esemete asemel kogemusi. Seda peegeldab ka ülal olev kaunis värvipalett.

CF17 Considered luxury 3A

„Laiad horisontaalsed triibud seinal muudavad toa visuaalselt ruumikamaks. Enne seina triibutamist kasutage alusvärvina alati heledamat värvitooni ja laske sel kuivada. Enne tumedama värvi pealekandmist mõõtke ja teipige seinad.

CF17 Considered luxury 4A

Hindamatute mälestuste loomine on esmatähtis – me vaatame maailma läbi värske pilgu, mitte ei hägusta elu ebavajalikuga. Trend, mis peegeldab fookuse pöördumist materiaalsetelt hüvedelt tundmuslikele kogemustele, on hoogu saamas. See lihtne värvipalett peegeldab seda uut suundumust.

CF17 Considered luxury 2A

„See värvikombinatsioon võtab kokku kõige kaunimad pehmed neutraalsed toonid ja laseb aasta värvil Denim Drift särada. Viimistletud lõpptulemuse saavutamiseks soovitan kasutada paari hoolikalt valitud aksessuaari, näiteks kašmiirpleedi või ilusat täispuidust lauda. Mulle meeldib pöörata tähelepanu olulistele asjadele ja teen seda täielikult.“

Willeke Jongejan
värvivaldkonna vanemdisainer
ülemaailmne esteetikakeskus

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...