Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
CF17 colours past 1A

Eelnevate aastate värvitoonid


Värvide evolutsioon aastate jooksul

CF17 colours past 2A

Meie iga-aastane värviprognoos eeloleva aasta trendidest. On põnev näha, kuidas eelistused on aastate jooksul muutunud.

Põhivärvide lood

CF17 colours past 3A

Iga värvipere põhivärv annab kätte suunitluse, kuhupoole iga värvitoon liigub ja kust see on pärit. Kuldne, sinepikollane või sidrunikarva? Kuhu viib meid selle aasta kollane toon?

Punased toonid: maasikapunasest sügava kreegipunaseni – punane värvipere on alati hinnas. 2010. aastast alates on see toon olnud muutumatu, kui välja arvata aasta 2014.

Oranžid toonid: viimase kuue aasta jooksul oleme täheldanud nihkumist kollakamast oranžist punakate oranžide toonide juurde.

CF17 colours past 4A

Kollased toonid: on aastate jooksul ära käinud spektri mõlemas otsas – värskest tsitrusest kõrvetatud ookrikollaseni. Selle aasta lemmik on aga imeliselt pehme kuldne toon.

Rohelised toonid: kõige mitmepalgelisem värvilugu on jutustada rohelisel, mis on teinud läbi retke kahvatust kollakasrohelisest sügava sinakasroheliseni ja kõigeni, mis jääb nende kahe tooni vahele.

CF17 colours past 5A

Sinised toonid: aastal 2013 tegi aasta värvina üllatusesinemise indigo, kuid pärast seda on esirinnas olnud roheka alatooniga sügavad sinised ja selle aasta sinine on veelgi tumedam kui eelnevatel aastatel.

Lillad toonid: lillad värvid on olnud aastate vältel sügavad, tumedad ja müstilised, ent 2015. aastal oli peamine lilla värv suhkruselt kahvatu toon. Käesoleval aastal jätkame sealt, kus 2014. aastal pooleli jätsime.

CF17 colours past 6A

Jahedad neutraalsed toonid: jahedate neutraalsete toonide perekond on käinud ära spektri igas otsas. Kuid pärast pikki aastaid, mis möödusid õrnade hallide toonide saatel, näeme sel aastal dramaatilist muutust.

Soojad neutraalsed toonid: 2011. aastast alates oleme täheldanud keskmise tugevusega ja heledate hallikate neutraalsete toonide võidukäiku, ent sel aastal naaseme traditsioonilisemate soojade neutraalsete toonide juurde.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...