CF Coty 1A

Aasta värv 2017


Aasta värv DENIM DRIFT S0.10.50

CF17 Coty 2A

Avasta aasta värv ja seda toetav värvipalett, mis peegeldavad meie ajastut ning vaatavad elule värske pilguga. See on kaunis värvipalett, mis on trendikas, lihtne mõista, aga samas ka uus, peen ja mitmekesine.

„Meie rahvusvaheliste arhitektuuri-, moe- ja disainitrendide analüüs näitas, et hetke moevärv on sinine. Et see ka kodudesse tuua, valis meie meeskond sinise, mis sobib hästi nii kööki kui ka magamistuppa.

CF17 Coty 3A

Igas meie päevas leidub sinist. See on taevavärv, meie riiete värv ja sel aastal ka värv, millega värvime oma seinad. Denim Drift on 2017. aasta kohustuslik värvitoon. See näeb seinal välja väga kaunis!“

Heleen van Gent
loovjuht
AkzoNobel ülemaailmne esteetikakeskus

CF17 Coty 4A

Pane pintslid valmis Sadolin 2017. aasta värvi Denim Drift jaoks, mille valis välja rahvusvaheline spetsialistide kogu, kuhu kuuluvad parimad disainivaldkonna esindajad. Värvitooni Denim Drift mitmekülgsuse näitamiseks pani meie AkzoNobel ülemaailmse esteetikakeskuse meeskond kokku viis trendi, et aidata aasta värvil erineval moel mõjule pääseda.

Aasta värvipalett

CF17 Coty 5A

Aasta värvi täiendab sinistes toonides värvipaletipere, mis võimaldab uudsel viisil värve kombineerida. Paletis näeme tumedamaid ja heledamaid siniseid, mis loovad ruumi meeleolu. Vaata [Sadolin Visualizeriga] (http://visualizer.sadolin.ee/index.php), kuidas 2017. aasta värvipalett Sinu koduseintel välja näeb.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla