Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Säästke aega ja hõlbustage oma värvimistööd meie asjatundlike remondiideede ja värvimisnõuannetega.

10 nõuannet asjatundlikelt maalritelt

Hõlbustage oma värvimistööd meie asjatundlike remondiideedega.

1) Valmistuge. Tasub kulutada mõni tund kõigi vajalike materjalide hankimisele. Kui kõik vajalikud vahendid on käepärast, hõlbustab see värvimistööd ja säästab aega.

2) Kvaliteet loeb. Vältige halva kvaliteediga värvi. Selle tõttu peate peale kandma rohkem värvikihte ja sageli jääb viimistlus ebaühtlane.

3) Hinnake head pintslit. Investeerige kvaliteetsesse 50 mm sünteetiliste harjastega pintslisse, et saavutada parim tulemus.

4) Töötage hoolikalt. Värvige nurgad, laeäärsed servad, põrandaliistude kohale jääv ning aknaid ja uksi ümbritsev ala enne, kui teete algust seinte põhiosaga. Korrake seda iga seina puhul ja ärge liikuge edasi enne, kui olete veendunud, et värv jääb ühtlane.

5) Hankige värvirull. Te vajate seinte jaoks 18 cm keskmise karvaga rulli ning kui peate värvima radiaatoreid või kitsaid alasid, tasub muretseda ka väike rull. Uut värvirulli tuleb enne kasutamist pesta seebivees, et see ei hakkaks ebemeid andma.

6) Vältige tilku. Muretsete, et pintsli otsast tilgub värvi? Kastke pintsli alumine pool värvi sisse ja seejärel koputage pintsliga vastu purgi seina, et vabaneda üleliigsest värvist.

7) Värvige tähtede juhatusel. Kui värvite rulliga suurt ala, alustage sellest, et maalite seinale W-tähe; siis täitke see rulli tõstmata M-tähega. Nii saate ühtlase värvikihi.

8) Jätke aknad hilisemaks. Ärge muretsege, kui aknaklaasile langeb värvipritsmeid. Oodake, kuni need kuivavad, ja eemaldage siis värvikaabitsaga.

9) Hoidke pintslid niisked. Kui te pintsleid ja värvirulle ei kasuta, hoidke neid niiske lapiga kaetud ämbris, et nad ära ei kuivaks.

10) Koristage enda järelt. Hoidke käepärast puhas kuiv lapp, millega pühkida ära värvipritsmed, kui neid tekib. Kuivatage pind majapidamispaberiga, et eemaldada kogu värv. Tööajal jooksvalt puhastamine hõlbustab värvimisjärgset korrastustööd.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...