Saavutage vähemaga rohkem

Kellele ei meeldiks väiksema värvikogusega rohkem värvida? See on algatuse Planet Possible mõte ja miski, mille suunas iga päev töötame.

Arendame kvaliteetseid tooteid, mis võimaldavad katta märkimisväärselt rohkem pinda ja peavad ka kauem vastu. Kasutage õige värvikoguse arvutamise juhist, et näha, kui vähe värvi vajate veatu ja pestava viimistluse saamiseks. Teie jaoks tähendab see, et peate kulutama vähem raha – nii praegu kui ka edaspidi. Planeedi jaoks tähendab see aga, et tarbitakse oluliselt vähem ressursse. See on positiivne mõju, mille üle võime olla uhked.

Kuid meie eesmärk vähendada jäätmeid ei lõpe sellega. Muudame ka oma toodete pakendeid, kasutades purkide valmistamiseks vähem materjali kui kunagi varem. Töötame selle nimel, et valmistada purgid täielikult ringlussevõetud materjalidest – sildist kuni plekini välja. Peame purkide valmistamisel silmas ka seda, et need saaks pärast tühjendamist uuesti ringlusse võtta.

Parem värv ja värskem õhk

Meie veepõhised värvid on lõhnavabad, võimaldades teil hingata värskemat õhku.

Asendades tavapärased lahustid veega, oleme välja töötanud hoolikalt loodud tooted, mis on paremad nii teie kui ka keskkonna jaoks. Meie veepõhised värvid pole mitte ainult vähese lõhnaga, vaid nad ei reageeri ka õhus leiduvate saasteainetega, tagades meile kõigile parema õhu kvaliteedi.

Kuna nendes värvides on lahustiks vesi, saate oma pintslid lihtsalt veega loputades puhtaks ja lakibensiini pole üldse tarvis. Lihtsus ja jätkusuutlikkus on kõigi silmis hea kombinatsioon. Lugege veepõhiste värvide eeliseid.

Aitame kogukondi

Meie Let’s Colour projektide eesmärgiks on ümber kujundada ja renoveerida ruume üle kogu maailma.

Globaalse tootemargina kasutame oma haaret selleks, et aidata puudust kannatavaid kogukondi üle kogu maailma. Tõestades, et meie värvid pole mõeldud ainult kodukasutuseks, on Let’s Colour projektide eesmärgiks ümber kujundada ning renoveerida ruume seal, kus seda kõige enam vajatakse.

Töötades koos entusiastlike vabatahtlike, tunnustatud kunstnike ja tegusate inimestega, oleme nende projektide jaoks annetanud tuhandeid liitreid värvi, tuues inimesi kokku ja muutes nende elusid helgemaks.