Järgnevalt on ära toodud mõned meie saavutused ja eesmärgid, mille suunas algatus Planet Possible raames töötame.

1. Lühiajalised eesmärgid pikaajalise jätkusuutlikkuse jaoks

Meie eesmärk on, et 2020. aastaks tuleks viiendik meie tulust jätkusuutlikest toodetest.

Oleme jätkusuutlikkusele niivõrd pühendunud, et meie lühiajaliseks eesmärgiks on teenida 2020. aastaks 20% tulust toodetest, mis on klientide jaoks jätkusuutlikumad. Oleme selle jaoks välja töötanud kvaliteetsemad värvid, mis võimaldavad katta märkimisväärselt rohkem pinda ja on saadaval purkides, mida saab taaskasutada.

2. Värvid, mis on paremad nii keskkonnale kui ka teile

Meie kiiremini kuivavad veepõhised värvid on lahustipõhiste värvide praktiliseks asendajaks.

Oleme näinud vaeva selle nimel, et asendada lahustipõhised värvid veepõhiste värvidega. Veepõhised värvid kuivavad kiiremini, on vähese lõhnaga ning töövahendid saab puhtaks pesta veega.Lugege lisateavet meie veepõhiste värvide eeliste kohta.

3. Värvi annetamine helgema tuleviku nimel

Oleme algatuse Let’s Colour kaudu annetanud alates 2000. aastast üle 750 000 liitri värvi puudust kannatavatele kogukondadele üle kogu maailma.

Alates 2000. aastast oleme annetanud üle 750 000 liitri värvi algatusele Let’s Colour. Tegu on meie projektide sarjaga, mis aitab kogukondadel ruume renoveerida. Meie eesmärgiks on tuua inimesed kokku ja aidata positiivsetele muutustele kaasa värvi abil.

4. Ülim keskkonnaauhind

Oleme saanud auhinna Carbon Trust Triple Standard, mis on keskkonnamõju mõõtva maailma juhtiva sõltumatu organisatsiooni kõrgeim auhinnakategooria. See teeb meist ühe esimese ettevõtte, kellele on antud kõik kolm Carbon Trust Standard auhinda, kuna oleme märkimisväärselt vähendanud kasvuhoonegaaside heitkoguseid, jäätmete hulka ja vee kasutamist. See tõestab, et muutume aasta-aastalt järjest jätkusuutlikumaks.

5. Oma klassi parim

Meid on viimasel 12 aastal ära märgitud Dow Jonesi jätkusuutlikkuse maailmaindeksis (sai alguses 1999. aastal esimese ametliku ülemaailmse jätkusuutlikkuse mõõdikuna). Organisatsioon jälgib maailma juhtivate ettevõtete aktsiate tootlust, võttes arvesse majanduslikke, keskkondlikke ja sotsiaalseid kriteeriume. Meie oleme enam kui kümme aastat jõudnud esikolmikusse.